Acele cevap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Acele cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,148 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Acele cevap
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar Martin son haftası 25 haftalık oluyorum iki haftalığına Türkiye'ye gitmeyi dusunuyom uçağa binsem sıkıntı olurmu doktorada soracam ama sizde uctuysaniz 25 haftalıkken bana bir bilgi verirseniz iyi olur

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar Martin son haftası 25 haftalık oluyorum iki haftalığına Türkiye'ye gitmeyi dusunuyom uçağa binsem sıkıntı olurmu doktorada soracam ama sizde uctuysaniz 25 haftalıkken bana bir bilgi verirseniz iyi olur
Ben 27 haftalığım hala motora biniyorum 17 haftalıkken falan bir saatlik yolculukta yapıyordum motorun arkasında 😅 rahat bir şekilde oturuyorum sabit motorda asvaltta sarsılmadan gidiyor uçak hertürlü dümdüz gelir😅

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben 27 haftalığım hala motora biniyorum 17 haftalıkken falan bir saatlik yolculukta yapıyordum motorun arkasında 😅 rahat bir şekilde oturuyorum sabit motorda asvaltta sarsılmadan gidiyor uçak hertürlü dümdüz gelir😅
Esim uğraşı yo benle havada mi doguracan diye he dedim bir değişiklik olsun kızım havada doğsun😜

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Yasal olarak 35. haftadan sonra hiç bir şekilde binemiyorsun. 28. hafta ile 35. hafta arasında ise doktor raporu ile kabul ediyorlar. Sen yine de doktoruna bir danış 👍🏻

Tüm sayfalar yüklendi.