Sorum var Açiiiil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miran'ın anne i tarafından oluşturulan Açiiiil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 824 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açiiiil
Konbuyu başlatan Miran'ın anne i
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Miran'ın anne i

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı olsun canım ama varsa bile asla sitem etme . Ben ilk baya istemedim çocuğu resmen gebeliğim boyunca onunla sınandım doğum oldu yavrumu 5 gün yüzüne hasret kaldım resmen toplasan 5 günde 10 saat görmedim 🥺🥺. Demem o ki her şeyin hayırlısı olsöyle bi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim 🙏 öyle tabi de insanın uygun koşulda olması da önemli . Öyle bir şey olsa bile hayırlısı buymuş derim tabi ama ruh halim buna hazır değil henüz 😥 kötü olmuş seninki de 😔

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar. Ya çok gerginim , benim 8 aylık oğluşum var , yaklaşık bir haftadır adetim gecikti korkmaya başladım, test yapmaktan korkuyorum , hamileliğimden bu yana adetim düzenliydi..şimdi bir hafta geçti adet sancısı çekiyorum ama afedersiniz kanama yok. Yani eminim risk teşkil edecek bir durumumuz da olmadı yine de sormak istedim ayrı durumu yaşayan var mı ya da oldu mu 😥
Yani bende oğlumdan sonra aynı şeyleri yaşadım hamile çıktım yetmedi 2. Den sonra yine aynısı oldu geri çekilme yöntemiyle korunuyorsan o korumuyor ben 2 defa o şekil hamile kaldım

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Yani bende oğlumdan sonra aynı şeyleri yaşadım hamile çıktım yetmedi 2. Den sonra yine aynısı oldu geri çekilme yöntemiyle korunuyorsan o korumuyor ben 2 defa o şekil hamile kaldım
Çok haklısın ama erkeklerin işine geliyor kadınları “çok dikkat ediyorum olmaz bişey” diye kandırıyorlar.Bizim aile hekimi üstüne basa basa uyardı beni doğumdan sonra yumurtalar çatlak oluyormuş ilişki anında azıcık bile sperm kaçsa çok kolay hamilelik oluşuyormuş

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Teşekkür ederim 🙏 öyle tabi de insanın uygun koşulda olması da önemli . Öyle bir şey olsa bile hayırlısı buymuş derim tabi ama ruh halim buna hazır değil henüz 😥 kötü olmuş seninki de 😔
Ee tabiki canım bende hayırlısı dedim ama ruhen anında çöktüm birde oğlumun gebeliği eziyet gibi geçmişti benim düşün riski yok erken doğum riski ay 🤦🏻‍♀️. İnsan onu düşündükçe bile harap oluyor keşke dikkat etseydim diyor ama işte keşke ile olacak iş değil test sonucunu bizede yaz canım.

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çok haklısın ama erkeklerin işine geliyor kadınları “çok dikkat ediyorum olmaz bişey” diye kandırıyorlar.Bizim aile hekimi üstüne basa basa uyardı beni doğumdan sonra yumurtalar çatlak oluyormuş ilişki anında azıcık bile sperm kaçsa çok kolay hamilelik oluşuyormuş
Aynen yok kız benimkisi istemesede oluyor bende spiral taktırdım 😆😆

Miran'ın anne i

Kayıtlı Üye
rank
😔 Yok benim eşim korunuyor prezervatif yani bilmiyorum ben bir şey olmadığına eminim ama yine de baya gecikti ve bu beni endişelendiriyor . Cuma gününe randevu aldım bi doktora görüneyum umarım bir şey yoktur . Sana da çok geçmiş olsun

Ee tabiki canım bende hayırlısı dedim ama ruhen anında çöktüm birde oğlumun gebeliği eziyet gibi geçmişti benim düşün riski yok erken doğum riski ay 🤦🏻‍♀️. İnsan onu düşündükçe bile harap oluyor keşke dikkat etseydim diyor ama işte keşke ile olacak iş değil test sonucunu bizede yaz canım.
Test yapmadım desem cesaret edemedim . Cuma günü hastaneye randevu aldım . En sağlıklısı doktora görünmek olur diye düşündüm. Gerçekten biz kadınlar her türlü eziyeti çekiyoruz bizlere o kadar üzülüyorum ki 😔 erkekler oh ne rahat hiç umurlarında bile değil.

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
😔 Yok benim eşim korunuyor prezervatif yani bilmiyorum ben bir şey olmadığına eminim ama yine de baya gecikti ve bu beni endişelendiriyor . Cuma gününe randevu aldım bi doktora görüneyum umarım bir şey yoktur . Sana da çok geçmiş olsun

Test yapmadım desem cesaret edemedim . Cuma günü hastaneye randevu aldım . En sağlıklısı doktora görünmek olur diye düşündüm. Gerçekten biz kadınlar her türlü eziyeti çekiyoruz bizlere o kadar üzülüyorum ki 😔 erkekler oh ne rahat hiç umurlarında bile değil.
Aynen öyle canım hakkında hayırlısı. Olsun ama stres yapma olur mu .

Tüm sayfalar yüklendi.