Sorum var Açiiiil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miran'ın anne i tarafından oluşturulan Açiiiil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 892 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açiiiil
Konbuyu başlatan Miran'ın anne i
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ceketini atsa hamile kalıyorgillerden demek ki maşAllah 😂 Benim annem çok erken girmiş menapoza ben de ona çektiysem bir kaç seneye rahatım 😂😂
Aynen vallahi çevrem hep o şekil dalga geçiyorlardı benimle 😆😆😆 benim annemde öyle 44 yaşında filan menapoza girmiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😔 Yok benim eşim korunuyor prezervatif yani bilmiyorum ben bir şey olmadığına eminim ama yine de baya gecikti ve bu beni endişelendiriyor . Cuma gününe randevu aldım bi doktora görüneyum umarım bir şey yoktur . Sana da çok geçmiş olsun

Test yapmadım desem cesaret edemedim . Cuma günü hastaneye randevu aldım . En sağlıklısı doktora görünmek olur diye düşündüm. Gerçekten biz kadınlar her türlü eziyeti çekiyoruz bizlere o kadar üzülüyorum ki 😔 erkekler oh ne rahat hiç umurlarında bile değil.
Hakkında hayırlısı olsun inşallah bebiş varsada üzülme senin için hayırlısı böyleymiş demekki her bebek rızkıyla gelir

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Aynen vallahi çevrem hep o şekil dalga geçiyorlardı benimle 😆😆😆 benim annemde öyle 44 yaşında filan menapoza girmiş

Hakkında hayırlısı olsun inşallah bebiş varsada üzülme senin için hayırlısı böyleymiş demekki her bebek rızkıyla gelir
Benimki 40ı görmedi 38 falandı çok şükür 😅

Tüm sayfalar yüklendi.