Açıklık kontrolü sonrası kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra2626 tarafından oluşturulan Açıklık kontrolü sonrası kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 972 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açıklık kontrolü sonrası kanama
Konbuyu başlatan Esra2626
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra2626

Esra2626

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Sabah inanılmaz karın kasılması ve bel ağrısı 1-2 dakika boyunca sürdü nefes alamadim. Akşam üzeri sırt agrim olunca , kadın doğum acile gittim açıklık kontrolü yaptı. Acıklık çıkmadı . Nst dr anlamlı şancı yoktu. Yarım saat sonra eve geldiğimde kanama olduğunu gördüm ve açık pembe ufak kanama devam ediyor gibiydi. Bu durumda ne yapmalıyım. Bu nişan mi ? Yoksa doktor sert davrandığı için normal kanam mi

A

Aysee26

Guest
Bende gittiğimde doktor bana kalkarken kanama olabilir açık pembe çok normal demişti açıklık için hatta hemşireler bile söyledi sakın korkma dediler bence bir sorun olmaz devamlı olmadığı sürece :)

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. Sabah inanılmaz karın kasılması ve bel ağrısı 1-2 dakika boyunca sürdü nefes alamadim. Akşam üzeri sırt agrim olunca , kadın doğum acile gittim açıklık kontrolü yaptı. Acıklık çıkmadı . Nst dr anlamlı şancı yoktu. Yarım saat sonra eve geldiğimde kanama olduğunu gördüm ve açık pembe ufak kanama devam ediyor gibiydi. Bu durumda ne yapmalıyım. Bu nişan mi ? Yoksa doktor sert davrandığı için normal kanam mi
Açıklık kontrolü yüzünden olacağını sanmıyorum canım nişanın gelmiş olabilir ama oda tek seferde gelir gelmeye devam etmez seninki devam ediyorsa bence ihmal etme tekrar git dra geçmiş olsun

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim 40 hafta dolunca açıklık varmı diye bakmıştım doktor sonra senin gibi pembe lekelenmeler oldu doktora dedim ben baktım diye oldu o dedi olabilir dedi artarsa sancı eşlik ederse bebek hareketlerinde azalma olursa hemen gel dedi sonra benim 2 gün öyle lekeler sürdü daha sonra sancım geldi 40+2 de dogurdum

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
Bence muayene ettiği için olmuş tur tam olarak kan degil hassasiyeten olmuş gene siz bilirsiniz tabi gerekirse gidin ama öncelik le bebeğin hareketlerine dikkat edin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar