Açıklık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baby tarafından oluşturulan Açıklık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,403 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açıklık
Konbuyu başlatan Baby
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 cm açılmam var.Ara ara kasilmalarimda oluyor.Acilma olduktan sonra doğum ne zamn başlıyor.

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Aramızda bir gün var sizinle ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalık sizin şu anda evdemisiniz
Evdeyim canm ben daha tık yok ne sancı ne kasilma 40nci haftayı da gecicek gibi benim cadi

Senin durumun nasıl canim sancı felan var mi

Son düzenleme:

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 cm açılmam var.Ara ara kasilmalarimda oluyor.Acilma olduktan sonra doğum ne zamn başlıyor.
Valla kuzum benim ilk çocuk da 2 cmle hastane ye yatırmak istediler kabul etmedim 2 gün sonra 4 cmye çıktı riske atmayalım diye yatırdılar ertesi gün doğum yaptım toplamda 4 gün sürdü dogumum ikinci gebelikte sancilandim gittim 4 cmle doğuma aldılar 4 saatte doğdu üçüncü gebelikte suyum geldi gittim 1 saat sonra doğdu minigim simdi de 36 haftaya gircez iki gün sonra bakalım bu nasıl olacak her insanın doğumu bir olmaz elbette RABBIM bir avazda kurtarsın hepimizi insallah

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum benim ilk çocuk da 2 cmle hastane ye yatırmak istediler kabul etmedim 2 gün sonra 4 cmye çıktı riske atmayalım diye yatırdılar ertesi gün doğum yaptım toplamda 4 gün sürdü dogumum ikinci gebelikte sancilandim gittim 4 cmle doğuma aldılar 4 saatte doğdu üçüncü gebelikte suyum geldi gittim 1 saat sonra doğdu minigim simdi de 36 haftaya gircez iki gün sonra bakalım bu nasıl olacak her insanın doğumu bir olmaz elbette RABBIM bir avazda kurtarsın hepimizi insallah
Bunda 5 dk da doğurursun 😂 git gide düşmüş süre 😂

Baby

Kayıtlı Üye
rank
37 + 4 teyim 2 cm açıklık var ama sancı çok yok.Sancim olmazsa pzrt.tekrar çağırdı doktorum ama ne zman gelecek merak ediyorum

Benimde en merak ettim konu 38+5 günlük nasıl olcak çok merak ediyom
37+4 teyim sancim yok ama karnim çok sertlesiyor bide bebis çok hareketli.2 cm açıklık var.Bakalim ne zman gelecek

Kaç haftalık sizin şu anda evdemisiniz
37+4 evet evdeyim

Son düzenleme:

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
37 + 4 teyim 2 cm açıklık var ama sancı çok yok.Sancim olmazsa pzrt.tekrar çağırdı doktorum ama ne zman gelecek merak ediyorum

37+4 teyim sancim yok ama karnim çok sertlesiyor bide bebis çok hareketli.2 cm açıklık var.Bakalim ne zman gelecek

37+4 evet evdeyim
Merdiven çıkın kızlar doktor hurma yiyin ben de bugün başladım hurma yemeye bakalm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar