Açıklık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Baby tarafından oluşturulan Açıklık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,395 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Açıklık
Konbuyu başlatan Baby
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Züleyha

Kayıtlı Üye
rank
B
37 + 4 teyim 2 cm açıklık var ama sancı çok yok.Sancim olmazsa pzrt.tekrar çağırdı doktorum ama ne zman gelecek merak ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

37+4 teyim sancim yok ama karnim çok sertlesiyor bide bebis çok hareketli.2 cm açıklık var.Bakalim ne zman gelecek

37+4 evet evdeyim
Bende 37+4 um. İlk hamilelik mi. Doktor muayene etti herhalde acilma için

Baby

Kayıtlı Üye
rank

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
37 + 4 teyim 2 cm açıklık var ama sancı çok yok.Sancim olmazsa pzrt.tekrar çağırdı doktorum ama ne zman gelecek merak ediyorum

37+4 teyim sancim yok ama karnim çok sertlesiyor bide bebis çok hareketli.2 cm açıklık var.Bakalim ne zman gelecek

37+4 evet evdeyim
Benim de hiç sancim yoktu ama yatis dediler di 2 cm vardı acilmam nişan falan gelmedi suyumda gelmedi sağlıkla alalım insallah kucagimiza da

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 cm açılmam var.Ara ara kasilmalarimda oluyor.Acilma olduktan sonra doğum ne zamn başlıyor.
Benim ilk gebeliğim de şaat 7 de hastaneye gitmiştim 3 cm di öğlen 2 de doğum yaptım tabi sancin şiddetli olursa daha hızlı açılma olur değiştir kişiden kişiye ama 5 6 saat sürüyor en az

Bende 37 + 4 ama daha hiç bir belirti yok erken ama daha hangimiz doğuruyor bakalım erkenden hayırsı ile

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ee siz ağrınız olmadan su gelmeden nasıl anlayip da doktora gttnz
Normal kontrol e diye gittim günü de 3 gün geçmişti sancida olmadi nişan su falan da yoktu gittim alttan muayene ettiklerinde 2 cm açıklık var yatis dedi bende kabul etmedim çıktım hastaneden 3 gün boyunca her gun gittim çağırdılar o zaman en son 4 cm olunca yatis yapıldı sabah 7 de suni sancı verildi öğlen 1.30 da ilk bebeğim kizim oldu suyunu kendileri patlatmisti o zamanlar ikinci Kiz da da sancilandim birden gittim 5 de hastaneye yatisim yapıldı akşam 9 da doğdu üçüncü çocukta da gece suyum geldi gittim 1 saat sonra doğdu minigim şimdi 35+6günlük oglusuma hamileyim buda bir aksilik olmaz ise normal doğum olacak bugün gittim kontrole herşey yolunda idi

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeliğim de şaat 7 de hastaneye gitmiştim 3 cm di öğlen 2 de doğum yaptım tabi sancin şiddetli olursa daha hızlı açılma olur değiştir kişiden kişiye ama 5 6 saat sürüyor en az

Bende 37 + 4 ama daha hiç bir belirti yok erken ama daha hangimiz doğuruyor bakalım erkenden hayırsı ile
Dün 2 cm açılmam olduğunu söyledi dok.evdeyim ama sancim yok hala.muayeneye bağlı hafif lekelenmm var sadece

Benim de hiç sancim yoktu ama yatis dediler di 2 cm vardı acilmam nişan falan gelmedi suyumda gelmedi sağlıkla alalım insallah kucagimiza da
Ne kadar zamn sonra doğum oldu.2 cm acilmadan sonra.
3 cm ile yatış yaptım öğlen 4 cm de suyum geldi 3 saat sonra doğum yaptım
Sanciniz fazla mıydı.

3 cm ile yatış yaptım öğlen 4 cm de suyum geldi 3 saat sonra doğum yaptım
Sanciniz fazla mıydı.
Ne kadar zman sonra doğum oldu

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Dün 2 cm açılmam olduğunu söyledi dok.evdeyim ama sancim yok hala.muayeneye bağlı hafif lekelenmm var sadece

Sanciniz fazla mıydı.

Sanciniz fazla mıydı.

Ne kadar zman sonra doğum oldu
Hanımlar benim ilk gebeliğim şimdi nisan ve su gelmezse doğumun başladığını nasıl anlicak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar