Acil bakarmısınız kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Almira tarafından oluşturulan Acil bakarmısınız kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 391 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bakarmısınız kizlar
Konbuyu başlatan Almira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Almira

Almira

Kayıtlı Üye
rank
İyi qksamlar kızlar çok kötü girip oldum 28 haftalikta hamileyim hastaneye gitsem serum iğne yaparlarmi acaba yada ne yapsam iyi gelir bilgisi olan yazarsa sevinirim

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye git serumla rahatlatsın cnm
Valla canım ben gittim yapmadılar hiç bişey çok çektim 15 gün sonra diş eti iltihabı oldu parol ve antibiyotik verdi onu kullandım 2 gün sonta şiddetli öksürük oldu yine gittim yine bişsy yapmadı kovid testi yaptı gönderdi. Sonucuna göre bişey yaparız dedi yine gittim pazartesi gel uzman görsün dediler yarın gidecem ama yine bişey yapacağı yok zaten büyük çoğunluğu geçti çok şükür elhamdülillah 😂

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım ben gittim yapmadılar hiç bişey çok çektim 15 gün sonra diş eti iltihabı oldu parol ve antibiyotik verdi onu kullandım 2 gün sonta şiddetli öksürük oldu yine gittim yine bişsy yapmadı kovid testi yaptı gönderdi. Sonucuna göre bişey yaparız dedi yine gittim pazartesi gel uzman görsün dediler yarın gidecem ama yine bişey yapacağı yok zaten büyük çoğunluğu geçti çok şükür elhamdülillah 😂
Ay sabahtir çok kötüyüm cnm ya bi öksürük var uyutmuyo bide burnum tıkalı valla çok kötüyüm ya nolcak bu halimiz acaba bizim

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ay sabahtir çok kötüyüm cnm ya bi öksürük var uyutmuyo bide burnum tıkalı valla çok kötüyüm ya nolcak bu halimiz acaba bizim
Kuzum burnuna tuzlu karbonatlı su çek abdest alır gibi. Valla benim o açtı burnumu ha gribe gelince öldürmüyor süründürüyor tecrübeye sabit. Öksürüğe de yemin ederim çare bulamadım neler denemedim ki😰😰😰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İyi qksamlar kızlar çok kötü girip oldum 28 haftalikta hamileyim hastaneye gitsem serum iğne yaparlarmi acaba yada ne yapsam iyi gelir bilgisi olan yazarsa sevinirim
Geçmiş olsun canım gebelik olduğu için aciller çekiniyolar ilaç uygulamakta sana tavsiyem bol su tüket bir şişe sodaya bir limon sık içine de biraz tuz yutabileceğin büyüklükteki sarımsakları sodayla beraber yut antibiyotik niyetine öksürük içinde balla karabiber karıştır sırtına akciğerlerin olduğu yere sürdür sıcak havluyla kapat eşime yapmıştım baya bi rahatlamıştı. Uygularsan Çabuk toparlarsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar