Acil bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan Acil bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,472 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Acil bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk doğumum erkne olmuştu bilen bilir 26. Haftada suyunun gelmesiyle hastaneye yattım 31 haftada doğum yapmıştım şimdi de iç çamaşırımın ama arka kısmında hafif islaklik var acaba şu olabilir mi ya korkuyorum :(

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk doğumum erkne olmuştu bilen bilir 26. Haftada suyunun gelmesiyle hastaneye yattım 31 haftada doğum yapmıştım şimdi de iç çamaşırımın ama arka kısmında hafif islaklik var acaba şu olabilir mi ya korkuyorum :(
Kuzum emin olmanın tek yolu doktora gidip muayene olman bazen az az gelebiliyormuş su benm suyum gelmedi doktor patlatti birde bazen aşırı akıntı yada terlemede oluyor

Esinecrin

Kayıtlı Üye
rank
Doktor a git cnm buna şimdi kim ne cvp versin. Kaçıncı haftandasın???

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Ya sanırım terdi günlük ped kullanıyorum onda bisey yok arkaya doğru az hafif Bi islaklik vardı ilk doğumu da da suyum erken gelmişti 26 haftalık Ken şimdi 20. Haftadayim korktum bidaba gelirse gidicem

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Terlemede olabiliyor Akıntı veya su gelince insan anlıyor cnm

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Doktora gitsen iyi olur ne olur ne olmaz ilk bebeğin nasıl baya erken doğmuş

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Ya sanırım terdi günlük ped kullanıyorum onda bisey yok arkaya doğru az hafif Bi islaklik vardı ilk doğumu da da suyum erken gelmişti 26 haftalık Ken şimdi 20. Haftadayim korktum bidaba gelirse gidicem
Canım hamilelik döneminde günlük ped kullanmayî doktorlar önermiyorlar Benin doktorum sakın kullanma demişti

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Terlemede olabiliyor Akıntı veya su gelince insan anlıyor cnm
Aynen canım çünkü suyun geldiğinde böyle değildi burada okuyorum sızıntı felan diyorlar ama sızıntı gibi degildidi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım hamilelik döneminde günlük ped kullanmayî doktorlar önermiyorlar Benin doktorum sakın kullanma demişti
Hamilelik döneminde artan hormonlardna dolayı akıntı çok olduğu için kullanıyorum ve namaz da kılıyorum sürekli iç çamaşırı değiştirmekten se ne gibi zararı olabilir ki acaba

Tüm sayfalar yüklendi.