Acil bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan Acil bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,511 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Acil bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Canım hamilelik döneminde günlük ped kullanmayî doktorlar önermiyorlar Benin doktorum sakın kullanma demişti
Hamilelik döneminde artan hormonlardna dolayı akıntı çok olduğu için kullanıyorum ve namaz da kılıyorum sürekli iç çamaşırı değiştirmekten se ne gibi zararı olabilir ki acaba
Doktora gitsen iyi olur ne olur ne olmaz ilk bebeğin nasıl baya erken doğmuş
Aradım doktoru akıntı veya terdir dedi iki bacağının arasını islatacak şekilde gelirse durma gel dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok o Terlemedir mesala benim akıntım var biliyorum
Aynen canm zaten hani arka bölüm deydi günlük pedin dışında yani

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım çünkü suyun geldiğinde böyle değildi burada okuyorum sızıntı felan diyorlar ama sızıntı gibi degildidi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamilelik döneminde artan hormonlardna dolayı akıntı çok olduğu için kullanıyorum ve namaz da kılıyorum sürekli iç çamaşırı değiştirmekten se ne gibi zararı olabilir ki acaba
Normalde pedlerde bebek bezleride kimyasallı ondan demiştir dr belki bende namaz kılıyorum diye hep peçete kullanıyorum

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk doğumum erkne olmuştu bilen bilir 26. Haftada suyunun gelmesiyle hastaneye yattım 31 haftada doğum yapmıştım şimdi de iç çamaşırımın ama arka kısmında hafif islaklik var acaba şu olabilir mi ya korkuyorum :(
Kokusu ihlamur gbi olmali kurudugunda leke kalmali islak olan yerde su olup olmdigini anlarsin . Yuzde doksan terlemissindir ama canim korkma su olsa devami gelir az az bosalir ve bebegin hareketleride azalar su kalmayinca haliylede kasilmalarin olur .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar