Acil bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nisan Anneleri kategorisinde Hafsanur tarafından oluşturulan Acil bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,089 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nisan Anneleri
Konu Başlığı Acil bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Hafsanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EsKa

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Cnm çok geçmiş olsun yanlış anlama bizim büyüklerimiz bebeğe bir kadın adetli yada cenabet bakarsa böyle yara döker derler tabi doktor öncelik ama bir büyüğüne de danış derim
Benim komşum bana geldiğin de adetli olduğu için bebeğe bakmadı demekki bundanmış bende ilk defa o zaman duymuştum

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bebegim 1 bucuk aylik kaşlarında boyle saro sari seyler cikti bu ney acaba
Benim kızımda da oldu bizim ki böyle pıtırak ama kırmızı idi sarı değildi. kulağının yanıda vardı bütün başını sardı isilik dedi dr vücudun heryerinde olsa tahlil yapardım dedi hametan verdi duştan çıkar çıkmaz sür dedi geçti dr görür canım şu an gidemem dersen hakiki yağ ile yağla yumuşar sonra duş sonra hametan krem zaten cild tahrişlerine kullanilan bir krem 2 kutu kullandim ben kizima

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa duyuyorum böyle bişey 🙄
Bende valla ilk defa duymuştum, adetliyken bakılmaz bakmıyım demişti😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizdede adetli ise annen gibiyim denip öyle bakarlar arkadaşım benim kızıma öyle diyip baktı sorun yok
Anladım çok değişik şeyler varmış herkesten birşeyler duyup öğreniyoruz, doğruluğu bilinmez ama işte napalım ☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bende valla ilk defa duymuştum, adetliyken bakılmaz bakmıyım demişti😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım çok değişik şeyler varmış herkesten birşeyler duyup öğreniyoruz, doğruluğu bilinmez ama işte napalım ☺️
Tuhaf bişey kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar