Acil bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Acil bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 480 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Acil bakarmısınız
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Aynen hepsi küçük birde 4 yaş 2 yaş 6 aylık,🥴🥴 tam diyorum biri büyüdü diğeri dağıtıyor şimdi ikinci kızım büyüyecek oğlum başlıyacak bu sefer 😫😫
Mesela büyük kızım çok akıllı dağıtmaz aksine bana yardimci oluyor çok seviyor iş yapmayı yeterki ona birşey de hemen tamam anneciimm diyor 😂😂
Ama o gokperi hanım yokmu evi tek başına alt üst ediyor bırakıyor sonra da gelip elimden tutup odasına götürüyor bak anne Gökçe yaptııı diyor 😂 resmen 3 dünya savaşı oda ama kızamıyorum o gözlerine bakınca 😍😍 topluyoruz beraber 😅😅 ya oglum.6 aylık inan şimdiden yerinde durmuyor kizlarimi mumla.ariyacam sanki baya hareketli şimdiden böyleyse ayaklaninca düşünmek istemiyorum 😭😭
ama.yinede hepsi bir yana onların canı sağolsun yeter iş nedir ki bir ya Allah desem hallediyorum 🥰🥰☺️☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤣🤣🤣 Hülya @Alyaa🌷🌷 sayesinde benim.favori emojim 🥴 bu oldu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Hahaha aynen canım benim 🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴 @sümeyra.gkck21❤️😍 @Alyaa🌷🌷 🥴🥴🥴🥴🥴♥️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Aynen hepsi küçük birde 4 yaş 2 yaş 6 aylık,🥴🥴 tam diyorum biri büyüdü diğeri dağıtıyor şimdi ikinci kızım büyüyecek oğlum başlıyacak bu sefer 😫😫
Mesela büyük kızım çok akıllı dağıtmaz aksine bana yardimci oluyor çok seviyor iş yapmayı yeterki ona birşey de hemen tamam anneciimm diyor 😂😂
Ama o gokperi hanım yokmu evi tek başına alt üst ediyor bırakıyor sonra da gelip elimden tutup odasına götürüyor bak anne Gökçe yaptııı diyor 😂 resmen 3 dünya savaşı oda ama kızamıyorum o gözlerine bakınca 😍😍 topluyoruz beraber 😅😅 ya oglum.6 aylık inan şimdiden yerinde durmuyor kizlarimi mumla.ariyacam sanki baya hareketli şimdiden böyleyse ayaklaninca düşünmek istemiyorum 😭😭
ama.yinede hepsi bir yana onların canı sağolsun yeter iş nedir ki bir ya Allah desem hallediyorum 🥰🥰☺️☺️

🤣🤣🤣 Hülya @Alyaa🌷🌷 sayesinde benim.favori emojim 🥴 bu oldu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Allah kolaylık versin inşallah canım 🤩 haklısın ya insan onların o masum bakışlarina bakınca kiyamiyoki bende senin gibi canları sağ olsun diyorum iyi olsunlar sağlıklı olsunlar varsın dagitsinlar ya napalim mecbur peslerini toplicaz🤣🤣
🥴🥴🥴🥴🥴@hülya12🤣🤣

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Allah kolaylık versin inşallah canım 🤩 haklısın ya insan onların o masum bakışlarina bakınca kiyamiyoki bende senin gibi canları sağ olsun diyorum iyi olsunlar sağlıklı olsunlar varsın dagitsinlar ya napalim mecbur peslerini toplicaz🤣🤣
🥴🥴🥴🥴🥴@hülya12🤣🤣
Ahahahahh🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴😂☺️ @Alyaa🌷🌷

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
🥴🥴🥴🥴🥴@hülya12🤣🤣
Aynen canım düşünüyorum da büyüdükleri zaman bu hallerini özleyeceğim böyle küçük küçük evin içinde dolaşıyorlar 😅😅😅

Mutluyken bile bu emoji yaniii 🤣🤣

🥴🥴🥴🥴 Ama çok tatlış bir emoji değil miiii😍😍

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Aynen canım düşünüyorum da büyüdükleri zaman bu hallerini özleyeceğim böyle küçük küçük evin içinde dolaşıyorlar 😅😅😅

🥴🥴🥴🥴 Ama çok tatlış bir emoji değil miiii😍😍
Evet kuzum ya🥴🥴🥴🥴♥️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doğum yapalı 11 gün oldu kanamam az az geliyordu az önce bebeyimi emzirirken aniden su gibi tualetimi yaptkm sandım baktım kanmış geldi durdu bir daha gelmedi aynı durumu yaşayan oldumu hiç?
Doğumdan sonra ilk 1 yıl adet düzensizliği ve düzensiz kanamalar oluyor normal bir durum canım

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.