Acil bi bakin kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Almira tarafından oluşturulan Acil bi bakin kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 875 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bi bakin kizlar
Konbuyu başlatan Almira
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneyim mutluyum ❤️😍

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Nişana benzer pembe bisey geldi baya bi çok ama sancim yok hastaneye gitmelimiyim yada ne oldunu bilen varmi bi yardim edin çok korkuyorum

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Nişana benzer pembe bisey geldi baya bi çok ama sancim yok hastaneye gitmelimiyim yada ne oldunu bilen varmi bi yardim edin çok korkuyorum
Muhtemelen insandır canım ama sancın yoksa bikac güne doğum olur bugün olmaz sanki yine de bı görün derim belli olmaz belki sancısız rahat olur doğumun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Muhtemelen nişandır canım ama sancın yoksa bikac güne doğum olur bugün olmaz sanki yine de bı görün derim belli olmaz belki sancısız rahat olur doğumun

Kaç haftalıksınız kuzum nişan bazen 1 hafta önceden de gelebiliyor bazen 24 saat benim nişan 4 gün önce geldi sancı kasılma suyun gelmesi herhangi biri oldu mu doğum yapacaksın demekki biraz bekle bugünde olabilir 1 hafta sonra da hayırlısıyla sağlıkla doğar inşallah 😊

Almira

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftaliksin kuzum
39+2 cnm

Kaç haftalıksınız kuzum nişan bazen 1 hafta önceden de gelebiliyor bazen 24 saat benim nişan 4 gün önce geldi sancı kasılma suyun gelmesi herhangi biri oldu mu doğum yapacaksın demekki biraz bekle bugünde olabilir 1 hafta sonra da hayırlısıyla sağlıkla doğar inşallah 😊
Amin cnm 39+2 günlük olduk bugün işte nişan geldi ama ağrım kasılmam hiç biseyim yok

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
39+2 cnm

Amin cnm 39+2 günlük olduk bugün işte nişan geldi ama ağrım kasılmam hiç biseyim yok
Nisandan sonra da sancılar baslıyor canım agrıların basladi mı doktora gitmelisin acile gidip nts de cektırebılırsın kalp atisları İcin sancim bi an once gelsın diyorsan bol bol yuruyus yap sıcak Dus al hareket halinde ol ama kendini yorma dogumda lazım olacak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar