Sorum var Acil bir durum

• Konbuyu başlatan Alaa Mohamed
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alaa Mohamed tarafından oluşturulan Acil bir durum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 301 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil bir durum
Konbuyu başlatan Alaa Mohamed
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23
A

Alaa Mohamed

Guest
Merhaba arkadaşlar, ben 37 haftalık hamileyim. Çok fazla su içiyorum, bütün vücudum aniden şişti sıvılar toplanmış yüzüğümü çıkaramıyorum dünden beri uğraşıyoruz ama olmadı acaba hastanede çıkartırlar mı veya koyumcuya mı gitsem?

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar, ben 37 haftalık hamileyim. Çok fazla su içiyorum, bütün vücudum aniden şişti sıvılar toplanmış yüzüğümü çıkaramıyorum dünden beri uğraşıyoruz ama olmadı acaba hastanede çıkartırlar mı veya koyumcuya mı gitsem?
Ben de 32 haftamdayım benim de vücudum sismeye başladı o yüzden birkaç gün oldu yüzüğümü çıkaralı🙁 sabunlu su yada yağla, kremle çıkarmayı denedin mi?

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin insallah zeytin yağıyla dne kuzum♥️🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canim sıvı sabun filan dök onunla çıkarmayı dene istersen

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Vücudunun aniden şişmesinin nedeni bol ssu tamam da tuz tüketimine dikkat ediyor musun canım. Yüzük içinde zeytinyağını dene

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar