Acil cevap bekliyorum sizden kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selvi can tarafından oluşturulan Acil cevap bekliyorum sizden kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,690 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil cevap bekliyorum sizden kızlar
Konbuyu başlatan Selvi can
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gultl2411

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
3 gün oluyo ama az oldu aşırı değil bebegimin haraketkerini hissediyorum
Anladım canım rahim ağzında çatlak felan da olurmuş olabilir, pazatesi muhakkak doktora git enfeksiyon ve kanaman için. Kendini de iyi takip et. Sirkeli su ile taharet al tuvalette vaijina ağzındaki mikropları kırar en azından. Geciktirme sakın doktor muayenesi.

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
24 haftalik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bn bilmiodum internetten araştırdım kanama olana kadar bilmiodum önce bı yarın saglikocagina gidim diom sizce ne yapmalıyım

24 haftalik

Bn bilmiodum internetten araştırdım kanama olana kadar bilmiodum önce bı yarın saglikocagina gidim diom sizce ne yapmalıyım
Bnce direk doktora gidin keşke ilk haftalarda doktorunuza soyleseydininz ilerlemiş olabilir
3 gün oluyo ama az oldu aşırı değil bebegimin haraketkerini hissediyorum

Anladım canım rahim ağzında çatlak felan da olurmuş olabilir, pazatesi muhakkak doktora git enfeksiyon ve kanaman için. Kendini de iyi takip et. Sirkeli su ile taharet al tuvalette vaijina ağzındaki mikropları kırar en azından. Geciktirme sakın doktor muayenesi.
Ya bnm de enfeksiyonum var ama her idrardan sonra yikadigim için bana sakın yikama dedi artk yikadikca enfeksiyon tekrarlar dedi

gultl2411

Kayıtlı Üye
rank
En kısa zamanda gidecegim inşallah

Bnce direk doktora gidin keşke ilk haftalarda doktorunuza soyleseydininz ilerlemiş olabilir

Ya bnm de enfeksiyonum var ama her idrardan sonra yikadigim için bana sakın yikama dedi artk yikadikca enfeksiyon tekrarlar dedi
Bnde mi yikamim sizce

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar