Sorum var Acil cevap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysima-lisa`nın annesi tarafından oluşturulan Acil cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,184 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil cevap
Konbuyu başlatan Aysima-lisa`nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan süreyya çay

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bekleyeyim bor kac gün daha dedim cnm emziriyorum kızımı küçük ve işime başlayacak tim varsa kızımı sütten kesmem lazım oda mümkün değil çok düşkün nolcak bilmiyorum
Hamile kalınca neden sütten kesmek gerekiyor, benim okuduğum protein arttığından kendi tiksinip bırakıyormuş.Kendi bırakmazsa devam edenler var emzirmeye

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Buyuklerden kucuk bebegin hakkina girmek olarak yorumlandigini duydum. Ama sebebini bilmiyorum
Büyüklerimizin zamanında teknoloji gelişmemiş şimdi çok şükür çoğu şeyin aslında hüsnü kuruntu olduğu bir bir ortaya çıkıyor.Küçük bebeğin hakkı var da asıl büyüğün hakkı elinden alınıyor Allah o sütü ona rızık olarak vermiş
Büyüklerimizin dediği süt bebeğe zehirli oluyormuş oyuzden vallahi şuan için tekrar bir bebwy3 hazır değilim bende
Şimdi de google’a yazdım da sakınca yoktur yazıyor kaç yerde, sadece sütün tadı bozuluyormuş şekeri azalıp protein arttığından hevesleri kaçıyormuş.Hakkınızda hayırlısı olsun çok zor gerçekten inşAllah Rabbim gönlünüze göre verir.

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Büyüklerimizin zamanında teknoloji gelişmemiş şimdi çok şükür çoğu şeyin aslında hüsnü kuruntu olduğu bir bir ortaya çıkıyor.Küçük bebeğin hakkı var da asıl büyüğün hakkı elinden alınıyor Allah o sütü ona rızık olarak vermiş

Şimdi de google’a yazdım da sakınca yoktur yazıyor kaç yerde, sadece sütün tadı bozuluyormuş şekeri azalıp protein arttığından hevesleri kaçıyormuş.Hakkınızda hayırlısı olsun çok zor gerçekten inşAllah Rabbim gönlünüze göre verir.
Yani soyle de birsey var cinsiyet ayni olursa bebek zaten emiyormus, farkli olursa tadi kotu geldigi icin birakiyormus. Bu yuzden eskiler tam nasil soylediler de kulaktan kulaga bu sekle büründü bilemem

Aysima-lisa`nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı olsun inşallah

İnş TSK ederim Allah razı olsun

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
M
Arkadaşlar slm beni tanıdınız mı bilmiyorum ama kızımdan fırsat bulamıyorum maalesef takip edeyim sizleri birde aile sorunları stress vs çok şaşkınım sizlere tanışmak istedim adetim 6 gün gecikti test yaptım ama burada koyamıyorum fikir almak istedim nasıl resim yukleyecegim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi
Hoşgeldin canım

Tüm sayfalar yüklendi.