Acil cvp

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Battalin annesi tarafından oluşturulan Acil cvp başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 853 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil cvp
Konbuyu başlatan Battalin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esma nur ktbs

Battalin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelikte migde agim çok ne yapabilirim kahvaltı öncesi önceden migde hapı yutuyordum şimdi yutsam zararı varmi acaba doktor randevum daha çok sormayida unutum

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelikte migde agim çok ne yapabilirim kahvaltı öncesi önceden migde hapı yutuyordum şimdi yutsam zararı varmi acaba doktor randevum daha çok sormayida unutum
Gebelikte parol harici ilaç kullanımilyor miğde ağrısı için doğal birşeyler dene netten bak belki işe yarar biseyler

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Mide hapi yutani hic duymadim cnm. Doktorlar daha basit seyler oneriyor sanirim. Ben 10 yildir mide koruyucu icrn biri olarak biraktim 1 yildir. Sadece beslenme duzenimi değiştirdim. Doktorum dediki bu mide koruyucusunun maska markasi amerikada yasaklandi kanser yapiyor diye. Zaten mide koruyuculari cok sey götürüyor vucuttan. Sen aksi aci tatli cikolata hamir isi mayali yemiyeceksin. Ve gecr gec saatlerdede yemiyeceksinm ben arada dogal maden suyu iciyorum ama zarari varmi bilmiyorum. Bir arastir cnm. Ona gore icer ya da icmezsin Ödem yapiyor sanirim.

Battalin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tesekur ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mide hapi yutani hic duymadim cnm. Doktorlar daha basit seyler oneriyor sanirim. Ben 10 yildir mide koruyucu icrn biri olarak biraktim 1 yildir. Sadece beslenme duzenimi değiştirdim. Doktorum dediki bu mide koruyucusunun maska markasi amerikada yasaklandi kanser yapiyor diye. Zaten mide koruyuculari cok sey götürüyor vucuttan. Sen aksi aci tatli cikolata hamir isi mayali yemiyeceksin. Ve gecr gec saatlerdede yemiyeceksinm ben arada dogal maden suyu iciyorum ama zarari varmi bilmiyorum. Bir arastir cnm. Ona gore icer ya da icmezsin Ödem yapiyor sanirim.
Tesekur ederim ben oğluma hamileyken cok içiyordum maden suyunu miyde yanmasına çok iyi geliyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tesekur ederim ben oğluma hamileyken cok içiyordum maden suyunu miyde yanmasına çok iyi geliyordu
Gebelikte parol harici ilaç kullanımilyor miğde ağrısı için doğal birşeyler dene netten bak belki işe yarar biseyler
Tesekur ederim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ilık süt içebilirisin rahatlatıyo asiri yağlı ve baharatlı yiyecekler mideni yorar az tüketmeye dikkat et. Bende çok çektim mide ağrısından kendime ilaç başlamıştım ama saglıkçıyım ben sen Dr sormadan başlama herkesin gebeliği farklı çünkü Dr sana uygun ilacı verecektir

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Doktora danışmadan alma ama bende zorlanıp dahiliye ye gittim lansor yazdı ben ondan sonra rahat ettim benim midem rahatsız dı bide üstüne vitamin kan ilacı hapları ağır geldi koruyucu olmadan midemi çok zorladı ondan mide koruyucu kullanıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.