Sorum var Kızlar yardımmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Kızlar yardımmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 516 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardımmm
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız iyisinizdir umarım. bende son 1 haftadır aşırı nefes darlığı oluyor yani nefes açlığım var nefesim yeterli gelmiyor gibi içim bunalıyor bi çarpıntı geceleri iç sıkıntısı geliyor sanki nefessiz kalacakmışım gibi hissediyorum bunalıyorum daralıyorum bu arada bugün 25 haftaya girdik bunlar normal diye biliyorum ama yaşayan var mı benim gibi bende nefes darlığının yanı sıra bi bunalma var iç sıkıntısı baygınlık ne derseniz artık zor dönemlere geliyor gibiyiz :( yaşayanlar ne yapmam gerek bunlar için bana bi öneri verir misiniz çok çaresizim geceleri uyuyamıyorum uyuyana kadar neler çekiyorum ama uyuyunca bişey yok şükür

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız iyisinizdir umarım. bende son 1 haftadır aşırı nefes darlığı oluyor yani nefes açlığım var nefesim yeterli gelmiyor gibi içim bunalıyor bi çarpıntı geceleri iç sıkıntısı geliyor sanki nefessiz kalacakmışım gibi hissediyorum bunalıyorum daralıyorum bu arada bugün 25 haftaya girdik bunlar normal diye biliyorum ama yaşayan var mı benim gibi bende nefes darlığının yanı sıra bi bunalma var iç sıkıntısı baygınlık ne derseniz artık zor dönemlere geliyor gibiyiz :( yaşayanlar ne yapmam gerek bunlar için bana bi öneri verir misiniz çok çaresizim geceleri uyuyamıyorum uyuyana kadar neler çekiyorum ama uyuyunca bişey yok şükür
Seni okadar iyi anlıyorum ki benim son hamilelik yaza denk gelmişti sabaha kadar aynı şeyleri yaşıyordum bazen balkona çıkıp temiz hava almak iyi geliyordu bebek büyüdükçe oluyor bu birde sıcakları biraz sen daha fazla yaşayıp bunalıyorsun ondan da oluyor yaz hamileliği aşırı zor 😖

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank
Seni okadar iyi anlıyorum ki benim son hamilelik yaza denk gelmişti sabaha kadar aynı şeyleri yaşıyordum bazen balkona çıkıp temiz hava almak iyi geliyordu bebek büyüdükçe oluyor bu birde sıcakları biraz sen daha fazla yaşayıp bunalıyorsun ondan da oluyor yaz hamileliği aşırı zor 😖
Öyle mi diyorsun ki canım inşallah biter gider heps ya annelik ne zor ne kutsal bişey

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canm inanırmısın bnde öyleyim hatta dün akşam nefessizlikten ölecembsandım camı açtım biraz hava aldım öyle düzeldi bazen düşünüyorum bu nefesle nasıl doğuracam acaba 🙄

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Öyle bir doguruyorsunki canım. 😂 Hamileliğin son zamanlarında nefes darlığı normal ama
Kız son zamanlar olsa neyse 23 haftalığım neredeyse 3. Ayımdan beri böyleyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay bende öyle ya üzerine birde halsizlik vücut ağrısı of Off
Sorma vallahi bide bnde iki çocuk da var oturup ağlayasım geliyo bazen vallahi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay bende öyle ya üzerine birde halsizlik vücut ağrısı of Off
Sorma vallahi bide bnde iki çocuk da var oturup ağlayasım geliyo bazen vallahi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar