Sorum var Kizlar acil yardimmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa.93 tarafından oluşturulan Kizlar acil yardimmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 723 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil yardimmm
Konbuyu başlatan Melisa.93
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Melisa.93

Kayıtlı Üye
rank
Selam 1 daha anneler.bebegim ayin 23 ndee 3 aylik olacak.her turlu mama denedim ama vucudu alerji yapiyor.doktor ne dediyse onu verdik.kremlar yazildi yinede faydasi olmuyor.komsular bana pirinc unu ver diyor.bana yardim edinnn hangi pirinc unumu versem mama gibi etki yapar?bide kilo aldirsin.Milupa mamasi denemedim onu denemek istiyorum faydasi olurmu?

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Alerji bölümüne gidip doktora göstermelisin o zamn canım o neyin ne olacağını daha iyi bilir tabiki de mamayı da hangisini onerirse onu al ve çocuğun daha pirinç unu için küçük bence yani ben kullanmadım ama o da ek gıda bnce henüz küçük

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yaa Pirinç unu filan sakın verme bağırsaklara yapışıyor kabız olur yazık günah ya hastaneye gidip bir doktoruna danışman en faydalısi canım benim ❤️
Pirinç unuyla ne zamana kadar devam edeceksin sürekli onu yerse hastanelik bile olur ...bebeğin çok küçük daha 3 aylık ben 1 yaşındaki kızıma veriyorum o bile kabız oluyor başka şeyler yemesine rağmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu komşular ne çok bilmiş masallah🤣🤣
Aynen öyle canım onlar eski kafadalar hala benim kaynanam anlatırdı eskiden mama vs süt olmadığı zamanlarda kaynanam çocuklarına su ile karıştırıp Pirinç unuju binerinda veririm iş mama gibi yani yoksulluktan şimdi hangi devirdeyiz

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Pirinç unuyla ne zamana kadar devam edeceksin sürekli onu yerse hastanelik bile olur ...bebeğin çok küçük daha 3 aylık ben 1 yaşındaki kızıma veriyorum o bile kabız oluyor başka şeyler yemesine rağmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle canım onlar eski kafadalar hala benim kaynanam anlatırdı eskiden mama vs süt olmadığı zamanlarda kaynanam çocuklarına su ile karıştırıp Pirinç unuju binerinda veririm iş mama gibi yani yoksulluktan şimdi hangi devirdeyiz
Aynen ya ve herşeyi bildiklerini iddia ederler aman onu bunun sözüyle çocuğuma hayatda vermem doktor var sonuçta dimi sor öğren ne çok bilmişler bide derler ya bu çocuk aç sütun mu yok en deli olduğum. Cümle hahahah

rank
Aynen ya ve herşeyi bildiklerini iddia ederler aman onu bunun sözüyle çocuğuma hayatda vermem doktor var sonuçta dimi sor öğren ne çok bilmişler bide derler ya bu çocuk aç sütun mu yok en deli olduğum. Cümle hahahah
Aynen bende hatta onlar diyor diye hiç hiç vermem kendi bildiğimi yaparım doktor var doktor yani kendilerini doktor sanıyorlar birde benim görümcem emzirdigimde gelip başımda dikikirdi emiyor mu geliyor mu süt o kadar strese giriyordumku ben onların yanından kaçıp diğer odada tek başıma vermek istiyorum onlarda peşimden geliyor du of off 😡😕

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen bende hatta onlar diyor diye hiç hiç vermem kendi bildiğimi yaparım doktor var doktor yani kendilerini doktor sanıyorlar birde benim görümcem emzirdigimde gelip başımda dikikirdi emiyor mu geliyor mu süt o kadar strese giriyordumku ben onların yanından kaçıp diğer odada tek başıma vermek istiyorum onlarda peşimden geliyor du of off 😡😕
Ah ah bende de öyle anormal verdi emince çok emzirme emmeyince niye emzirmiyon yemek ver verince günah çok yedirme vs vs vs 😏😏 en güzeli zor da olsa tek başına büyütmek bnde ayrı yerde yemek verrdm emzirrdm çocuk çok emmek istiyordu çok emziriyorsn diye soyleniyorlardi

rank
Ah ah bende de öyle anormal verdi emince çok emzirme emmeyince niye emzirmiyon yemek ver verince günah çok yedirme vs vs vs 😏😏 en güzeli zor da olsa tek başına büyütmek bnde ayrı yerde yemek verrdm emzirrdm çocuk çok emmek istiyordu çok emziriyorsn diye soyleniyorlardi
Ayy valla bıktım böyle insanlardan hepsi kökten kaybolsalar keşke ..
Alimle taş taşı cahille bal yeme demişler boşuna dememişler bu sözü 😄😄

Tüm sayfalar yüklendi.