Sorum var Kizlar acil yardimmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisaazra1238 tarafından oluşturulan Kizlar acil yardimmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 541 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil yardimmm
Konbuyu başlatan Melisaazra1238
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Melisaazra1238

Kayıtlı Üye
rank
Hasta
Dişleri gelyordur canım ondan olabilir eğer hasta değilse dişleri zorluyordur
Hasta değil canım ama bugün birden bire oldu anlayamadım inşallah distir ya salginda çoğalmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dişten de olabilir yada yediği birşeyde bağırsaklari reaksiyon göstermiştir canım takip et yarında devam edecek mi
Dün uyumadan önce tavuk vermiştim haslanmis ondan mı oldu anlayamadım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Hasta
Hasta değil canım ama bugün birden bire oldu anlayamadım inşallah distir ya salginda çoğalmış
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dün uyumadan önce tavuk vermiştim haslanmis ondan mı oldu anlayamadım
Olabilir canım uyumadan önce yemek değil de hafif şeyler yoğurt süt vermeye dikkat et canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar 15 aylik kızım bugün iki kere sumuksu ishal yapıyor acaba bisey olur mu ne yapmam gerek uykuda da ishal çıkartıyor bisey olurmu sizce
Canım istersen bir doktora görün benim kızımda da sümüksü kaka yani ishal gibiydi parazitlerine falan kaka testi yaptırmıştık Biz alerjisi olduğunu söylemişti ama hani belki başka bir rahatsızlığı da olabilir önlem almış olursun İstersen bir kaka testi yaptır Gene de sen

Tüm sayfalar yüklendi.