Sorum var Kizlar acil yardimmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa.93 tarafından oluşturulan Kizlar acil yardimmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 738 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil yardimmm
Konbuyu başlatan Melisa.93
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Selam 1 daha anneler.bebegim ayin 23 ndee 3 aylik olacak.her turlu mama denedim ama vucudu alerji yapiyor.doktor ne dediyse onu verdik.kremlar yazildi yinede faydasi olmuyor.komsular bana pirinc unu ver diyor.bana yardim edinnn hangi pirinc unumu versem mama gibi etki yapar?bide kilo aldirsin.Milupa mamasi denemedim onu denemek istiyorum faydasi olurmu?
Canım tekrardan doktora git danış o sana mutlaka izlemen gereken yolu söyleyecektir. Benim de oğlum 5 buçuk aylık ben şimdi ona pirinç unu kullanıyorum sadece anne sütü içseydi kesinlikle vermezdim ama tek formül mama kullanıyoruz o yüzden pirinc ununa tadımlıklara başladık doktorun önerisi ile sen sakin doktora danışmadan bişey verme ben şu anlık kullanıyorum yararını gördüm hiçbir şekilde kabızlık ishal vs yapmadı aksine oğlum biraz zayıftı onu verdikçe kilo aldı. Rabbim yardımcın olsun inşaAllah canım benim mutlaka götür bebeğini hastaneye sonuçta özel bir durumu var alerjisi var ne olur ne olmaz

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Selam 1 daha anneler.bebegim ayin 23 ndee 3 aylik olacak.her turlu mama denedim ama vucudu alerji yapiyor.doktor ne dediyse onu verdik.kremlar yazildi yinede faydasi olmuyor.komsular bana pirinc unu ver diyor.bana yardim edinnn hangi pirinc unumu versem mama gibi etki yapar?bide kilo aldirsin.Milupa mamasi denemedim onu denemek istiyorum faydasi olurmu?
sakin 3 aylik bebege pirinc unu cok agir gelir benim kiz 11 aylik hafdada birkes veriyorum 3 aylik bebege verirsen agir gelir kabiz olar gaz yapar alarjiyali bebekler icin mamalar oluyor doktora soyle ondan yazsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar