Sorum var Kızlar yardımmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Kızlar yardımmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 541 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardımmm
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız iyisinizdir umarım. bende son 1 haftadır aşırı nefes darlığı oluyor yani nefes açlığım var nefesim yeterli gelmiyor gibi içim bunalıyor bi çarpıntı geceleri iç sıkıntısı geliyor sanki nefessiz kalacakmışım gibi hissediyorum bunalıyorum daralıyorum bu arada bugün 25 haftaya girdik bunlar normal diye biliyorum ama yaşayan var mı benim gibi bende nefes darlığının yanı sıra bi bunalma var iç sıkıntısı baygınlık ne derseniz artık zor dönemlere geliyor gibiyiz :( yaşayanlar ne yapmam gerek bunlar için bana bi öneri verir misiniz çok çaresizim geceleri uyuyamıyorum uyuyana kadar neler çekiyorum ama uyuyunca bişey yok şükür
Ay o buhranlar 🙄 ben başka işlerle uğraşınca unutuyordum örgü yapıyordum boyama yapmaya başlamıştım son haftalarda kafan ne kadar başka işlerle meşgul olursa o kadar rahatlarsın diye düşünüyorum bende işe yaramıştı özellikle ahşap boyama

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay o buhranlar 🙄 ben başka işlerle uğraşınca unutuyordum örgü yapıyordum boyama yapmaya başlamıştım son haftalarda kafan ne kadar başka işlerle meşgul olursa o kadar rahatlarsın diye düşünüyorum bende işe yaramıştı özellikle ahşap boyama
Bende bir sürü amigurumi kiti aldım olmadı dedim gittim başka ip tığ aldım sonra farkettim ki sorun bendeymiş ben beceriksizmişim 😬😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar nasılsınız iyisinizdir umarım. bende son 1 haftadır aşırı nefes darlığı oluyor yani nefes açlığım var nefesim yeterli gelmiyor gibi içim bunalıyor bi çarpıntı geceleri iç sıkıntısı geliyor sanki nefessiz kalacakmışım gibi hissediyorum bunalıyorum daralıyorum bu arada bugün 25 haftaya girdik bunlar normal diye biliyorum ama yaşayan var mı benim gibi bende nefes darlığının yanı sıra bi bunalma var iç sıkıntısı baygınlık ne derseniz artık zor dönemlere geliyor gibiyiz :( yaşayanlar ne yapmam gerek bunlar için bana bi öneri verir misiniz çok çaresizim geceleri uyuyamıyorum uyuyana kadar neler çekiyorum ama uyuyunca bişey yok şükür
Canım sen mutlaka bir kardiyologa görün ne olur ne olmaz

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Daha o birşey değil miden yaniyor 30.haftada hem nefes darlığı hem kramplar bacak ta ödemler reflü hepsini atlattım 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek aşağı inince 38 haftada geçiyor sadece suan bitti benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebek aşağı inince 38 haftada geçiyor sadece suan bitti benim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 40. Haftasındasınız.
Kilo tahmini yapmak artık zor. bebeğiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 günde bir biyofizik profil baktırmalısınız. Eğer sorun yok ve vajinal doğuma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bende bir sürü amigurumi kiti aldım olmadı dedim gittim başka ip tığ aldım sonra farkettim ki sorun bendeymiş ben beceriksizmişim 😬😂😂
İyi cesaret ben amigurumi videoları izledikçe strese gidiyordum gittim iğne oyası yaptım 🤣🤣 işaret dili öğrenmeye çalıştım az da olsa biliyorum ama hiçbiri boyamanın verdiği keyfi vermedi bir de eşimin beğenmediğim kıyafetlerini atmak dehşet mutlu etmişti 🤣🤣🤣🤣 çok uğraştım ayır sakla çaktırmadan at bulamadığını söyleyince itiraf et kavga et üste çık daha neler neler 😅

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İyi cesaret ben amigurumi videoları izledikçe strese gidiyordum gittim iğne oyası yaptım 🤣🤣 işaret dili öğrenmeye çalıştım az da olsa biliyorum ama hiçbiri boyamanın verdiği keyfi vermedi bir de eşimin beğenmediğim kıyafetlerini atmak dehşet mutlu etmişti 🤣🤣🤣🤣 çok uğraştım ayır sakla çaktırmadan at bulamadığını söyleyince itiraf et kavga et üste çık daha neler neler 😅
Ay millet otobüste dolmuşta şakır şakır yapınca kolay sandım ama zinciri bile düzgün çekemedim 😬😂😂 İşaret dili ben de öğrendim ama şimdi sorsan hiç bir şey hatırlamıyorum 🤭 sanki doğumdan sonra resetlendim 😂 Ben de atsam iyi olacak ama hiç kavga edecek enerjim yok 😅

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Seninki psikolojik bence eğer evde Teksen kimsen yoksa bunaliyorsun bebeğin için araştırma yap neler alacağına dair ben öyle yapıyordum kitap oku

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar