Acil dogum yapan anneler bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vuslat tır tarafından oluşturulan Acil dogum yapan anneler bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,997 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil dogum yapan anneler bakarmısınız
Konbuyu başlatan Vuslat tır
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Göz için göz doktorundan randevu alacan canım kalca cıkıklıgı İcin cocuk doktoruna goturecen genel muayenesı yapılıp seni utrasona yonlendırecek utrasondan cıkan sonucu cocuk doktoruna goturecem her hangi bi sorun varsa ortopedi bakıyor

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne bileyim ya gözünü dışarı felan çıkarıyo dediler bende korktum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çokteşekkür ederim sağolasın

Çokteşekkür ederim sağolasın
Bu cumlene hakikaten çok güldüm cunki daha yeni doğmuş bebek oyle bisey olamaz bide bu lafi sana söyleyenin aklina ve zihniyeti ne yazık gülüm korkutmak için demişlerdir sen takılma rutin dr ne diyorsa o yaptır korkma

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
İlk qebeliqimde doqum yaptiqim qün ertesi qünü çıkış yapmadan qoz kulak testti yapmışlardı normal şekilde bebeqe qık dedirtmiyo

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Çok yalan yanlış bilgi duydum da bunu söyleyenin psikologa gitmesi lazim
Ne tuhaf insanlar var ya olur mu oyle sey kuzum.. bana da hamileyken psikolojisinin bozuklugu yuzunden belli olan bi kadin bi cocuk dogmus gozu yok v.s. demisti detayli ultrasona kafayi takmis tek tek organlarina baktirmistim . Bu insanlarin hic mi dilinin ayari yok Allah iyilik versin .

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yeni doğan bebeğin göz muaynesi oluyomuş
Yaptıran varmı..göze zarar verirler diye korkuyorum

Yegenime yaptılar şehir hastanesinde mandalla gözünü ayırıp Birseyler yapmışlardı gözleri kan topladı şişti bebek gözlerinin agrısından sürekli gözleriyle oynamaktan gözlerinin önü hep tırnak izi oldu mahvettiler çocuğu ben asla yaptırmayı düşünmüyorum

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ne tuhaf insanlar var ya olur mu oyle sey kuzum.. bana da hamileyken psikolojisinin bozuklugu yuzunden belli olan bi kadin bi cocuk dogmus gozu yok v.s. demisti detayli ultrasona kafayi takmis tek tek organlarina baktirmistim . Bu insanlarin hic mi dilinin ayari yok Allah iyilik versin .
Bazı insanlar kendini profesör sanıyor her konuda bilgileri var o yüzden takmiuorm öyle insanlari cevaplarıni ver geç

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar