Acil down sendromu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Xxhyalxx tarafından oluşturulan Acil down sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,150 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil down sendromu
Konbuyu başlatan Xxhyalxx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xxhyalxx

Rabia111

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun ikili sonuc aldim ve down sendrmu cocugunndediler ayrintilida baktilar ama cok buyuk riskli değil dedi doktor sivi almayida kabul etmedim bu seklde oluo nasil surec izlediniz acaba
Canimm benim bebeğim için de riskli dediler nifty testi yaptırdım %99 doğru sonuç veriyor. Şimdi 25 haftaligim bebegim gayet iyi. Doktorlar kendilerinin üzerine risk almamak için ne kadar iyi bir bebek olsa da bu da olabilir diyor. İçin rahatlasın istiyorsan bu nifty gen testini yapabilirsin maddi olarak asmazsa seni. Ama canını sıkma. Başka doktora git tek kişiye takılı kalma.

Slm bende 32. Haftaligim... banada bebekde carpik ayak dogcak bebegin soradanda alciya alincak sora protez islemine gecilcek dedi... ole bisi baskasina da dedilermi ?? Gercedek ole olabilirmi ya... 😔 dünde karnimda su cok oldugundan bebek dogdunda dili geri kaaca bilir hemen mudahale icin evime 1 bucuk saat uzak olan klinikde dogum edicem... 3 uncu hamilelim bu hamuleluk kadar zor gecirnedim obur ikisini... surekli kafami karisdiriolar kafam hic rahat degil...😪
O nasıl oluyir ya 😳
Protez ne?
Nasıl yani?
İnşallah bi şeyi olmaz Rabbim yardımcınız olsun hepinizin

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
Canimm benim bebeğim için de riskli dediler nifty testi yaptırdım %99 doğru sonuç veriyor. Şimdi 25 haftaligim bebegim gayet iyi. Doktorlar kendilerinin üzerine risk almamak için ne kadar iyi bir bebek olsa da bu da olabilir diyor. İçin rahatlasın istiyorsan bu nifty gen testini yapabilirsin maddi olarak asmazsa seni. Ama canını sıkma. Başka doktora git tek kişiye takılı kalma.
Teşekkür ederim evet baska dra da gidicem ☹️

Tüm sayfalar yüklendi.