Acil down sendromu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Xxhyalxx tarafından oluşturulan Acil down sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,256 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil down sendromu
Konbuyu başlatan Xxhyalxx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xxhyalxx

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
İkinci çocuğuma hamileyim ilk kızımda sekr ve detaylı ultrason dışın da başka hiç bi test yaptırmadım bu kızımda da sadece detaylı ultrason yaptırdım oda doğduktan sonra müdahale edilebilecek bişey varsa onun için yaptırdım yani demem o ki mademki cogugum sağlıksız dogcagini bilsem bile yine dogurcam o zamn yanılma payı yüksek olan bu testleri niye yapım daha bebeğim doğmadan kendimi strese koyum ki boyle testlere itibar etmeyin ve bence akışına bırakın hakkkinizda hayırlısı olsun

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
İkinci çocuğuma hamileyim ilk kızımda sekr ve detaylı ultrason dışın da başka hiç bi test yaptırmadım bu kızımda da sadece detaylı ultrason yaptırdım oda doğduktan sonra müdahale edilebilecek bişey varsa onun için yaptırdım yani demem o ki mademki cogugum sağlıksız dogcagini bilsem bile yine dogurcam o zamn yanılma payı yüksek olan bu testleri niye yapım daha bebeğim doğmadan kendimi strese koyum ki boyle testlere itibar etmeyin ve bence akışına bırakın hakkkinizda hayırlısı olsun
İnşallah 🤲

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun ikili sonuc aldim ve down sendrmu cocugunndediler ayrintilida baktilar ama cok buyuk riskli değil dedi doktor sivi almayida kabul etmedim bu seklde oluo nasil surec izlediniz acaba
Kuzum bazı genetik arastirma merkezleri var kandan bu rahatsızlığa bakabiliyorlar biraz pahalı istersen onları araştır birde tek bir doktirun demesiyle iş yapma bana 27 haftalık gebe iken erken doğum riskin var 32 hafta olmadan dogurabilrsin dediler 36 haftalık iken suyun az dediler 40 haftalık iken doğum yaptm o yüzden alanında uzman bir doktora görün

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bazı genetik arastirma merkezleri var kandan bu rahatsızlığa bakabiliyorlar biraz pahalı istersen onları araştır birde tek bir doktirun demesiyle iş yapma bana 27 haftalık gebe iken erken doğum riskin var 32 hafta olmadan dogurabilrsin dediler 36 haftalık iken suyun az dediler 40 haftalık iken doğum yaptm o yüzden alanında uzman bir doktora görün
Evet bi ozel doktor bulduk18hafts olunca ayrintli organ taramasi falan yapicak ordada belli oluyormus

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar