Acil down sendromu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Xxhyalxx tarafından oluşturulan Acil down sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,263 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil down sendromu
Konbuyu başlatan Xxhyalxx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xxhyalxx
A

Aley

Guest
Kizlar bugun ikili sonuc aldim ve down sendrmu cocugunndediler ayrintilida baktilar ama cok buyuk riskli değil dedi doktor sivi almayida kabul etmedim bu seklde oluo nasil surec izlediniz acaba
Eğer maddi durumun iyiyse Prenatal Dna testi yaptırabilirsin , bebeğin kani annenin kanına karışıyor ve senden alınan 2 tüp kan ile bebekte kalıtsal hastalık olup olmadığı kesin sonuç veriyor

Hanife Şeyan

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun ikili sonuc aldim ve down sendrmu cocugunndediler ayrintilida baktilar ama cok buyuk riskli değil dedi doktor sivi almayida kabul etmedim bu seklde oluo nasil surec izlediniz acaba
Canım benim eltime 9 ay boyunca garanti down sendromlu dediler defalarca aldırmaya ikna ettiler kaynımı doldurdular aldırın diye eltim ameliyat masasına yattı aldiracakken vazgeçti Allah'ın takdiri başım gözüm üstüne dedi çok şükür şuan oğlu 4 yaşında senden benden sagikli hiç takma kafana yanılma payı çok yuksek oluyor Down sendromunda

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim eltime 9 ay boyunca garanti down sendromlu dediler defalarca aldırmaya ikna ettiler kaynımı doldurdular aldırın diye eltim ameliyat masasına yattı aldiracakken vazgeçti Allah'ın takdiri başım gözüm üstüne dedi çok şükür şuan oğlu 4 yaşında senden benden sagikli hiç takma kafana yanılma payı çok yuksek oluyor Down sendromunda
Ayy neolur banada dua edin hic aldırmayi gose almadim dusunemiyorum da zaten oyuzdende sivida aldırmıyor um

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canim icini ferah tut arkdasimada oyle demislerdi inanma dedim oyle birsey yok . Rabbimden gelne tabiki boynumuz kildan ince ama makinadan cikan sonuc ne derece dogru insan icadi . Bazi drler alsir doye yapiyor kurtaj bebekleri satiliyor xnku neyse bu kadar derine inmeden devam edeyim
. Arkadasim arastirma hastanesinde karnindan sivi aldirdi 15 gun falan bekledi sonuc geldi ve sonuc oyle bir risk yok . Onada ayni seyleri demistim inanma diye tek bir tuş hareketiyle Rapor farklilasiyor . Simdi de sana diyorum canim inanmaa Git baska hastanede tekrar 2 li tarama yaptir
Merak ettim cenini nereye satacaklarki yaşamazki okadar küçük 🤔

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebegimede carpik ayak tehsisi konuldu 😔 rabbim buyuk insallah yokdur

Tüm sayfalar yüklendi.