Acil down sendromu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Xxhyalxx tarafından oluşturulan Acil down sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,155 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil down sendromu
Konbuyu başlatan Xxhyalxx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xxhyalxx

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet duydum oyizden kabul etmedim ayrintilida bakti doktor kan sonucumda risk cikdi diye ole dedi yarin baska hastaneye gidicem ama neryee gidersen git ozelde gotsen on boyutluyuda girsen bu senin alnina yazilms dedi kafam karisdi
Moralini bozma bak bana yaştan dolayı olabilir dedi 12yil sonra hamileyim 37yasindayim öyle bı moralim bozuldu ki bakırköy Sadi konuk eğitim araştırma hastanesi perinatoloji bölümü dedi bı kataloğ verdi 6000 lira Amerika ya kan testi dedi ben tabi stres ağlıyorum Haseki eğitim araştırma hastanesi gittim dediki kanda kesin çıkmaz su alınarak 💯💯 sonuç ama düşük olabilir sonra çam sakura başakşehir şehir hastanesi tıbbi genetik doktor gösterdim Türkiye 1tek Ankara da var ücretsiz yapan biz yurtdışı na gonderiyoruz 2.500lira dedi sonra 6000lira yazan genetik doktor konuştum telefon da durumu anlattım afedersiniz annem yaşındakiler gayet rahat hamile görüyorum hastanede bana yaştan dolayı olabilir dediler dedim bu testi yapan doktor 48yasinda bile hastalari olduğunu ve rahat olmamı kafana bişey takmamami söyledi eve gelip dua ettim Allah'ım bu bebeği bana veren sensin sana şükürler olsun dedim o benim di ne olursa olsun sağda solda doktor aramaktan vazgeçtim Rabbime hamd olsun şuanda 29+1haftalik hamileyim ne olursa olsun bu benim bebeğim ben anne olmak istedim o beni secmedi ben istedim ve sana bişey söylüyum kardeşim beni takip eden doktor um neden 2test yaptırdın dedi durumu anlattım güldü hep hamileleri böyle strese sokuyorlar dedi sende üzülme moralini bozma ne olursa olsun o sana Allah'in hediye si senin dua et herşey gönlünce olsun ❤️🙏

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
Moralini bozma bak bana yaştan dolayı olabilir dedi 12yil sonra hamileyim 37yasindayim öyle bı moralim bozuldu ki bakırköy Sadi konuk eğitim araştırma hastanesi perinatoloji bölümü dedi bı kataloğ verdi 6000 lira Amerika ya kan testi dedi ben tabi stres ağlıyorum Haseki eğitim araştırma hastanesi gittim dediki kanda kesin çıkmaz su alınarak 💯💯 sonuç ama düşük olabilir sonra çam sakura başakşehir şehir hastanesi tıbbi genetik doktor gösterdim Türkiye 1tek Ankara da var ücretsiz yapan biz yurtdışı na gonderiyoruz 2.500lira dedi sonra 6000lira yazan genetik doktor konuştum telefon da durumu anlattım afedersiniz annem yaşındakiler gayet rahat hamile görüyorum hastanede bana yaştan dolayı olabilir dediler dedim bu testi yapan doktor 48yasinda bile hastalari olduğunu ve rahat olmamı kafana bişey takmamami söyledi eve gelip dua ettim Allah'ım bu bebeği bana veren sensin sana şükürler olsun dedim o benim di ne olursa olsun sağda solda doktor aramaktan vazgeçtim Rabbime hamd olsun şuanda 29+1haftalik hamileyim ne olursa olsun bu benim bebeğim ben anne olmak istedim o beni secmedi ben istedim ve sana bişey söylüyum kardeşim beni takip eden doktor um neden 2test yaptırdın dedi durumu anlattım güldü hep hamileleri böyle strese sokuyorlar dedi sende üzülme moralini bozma ne olursa olsun o sana Allah'in hediye si senin dua et herşey gönlünce olsun ❤️🙏
Ayy Allah razi olsun inşallah hepimiz sag salim alalim insallah bende olr evladimdan vazgecemem daha25yasindayim ikinci cocugum ama evlat ayrilmaz bincanada kıyamam aldiramamda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ilk gebeligimde 100de iki riski vardı çok korkmuştum amniyosentez yaptık çok şükür bir şey olmadı şimdi kızım iki yaşına girecek turp gibi maşallah ama ben down sendromu olsaydı bile doguracaktim
Maşallah onunda tehlikesi olabalrndiyorlar dusuk gibi falan oyuzden aldirmiyorum aldirsam bile ordada çıksa yine dogurcamnoyuzden bende istemedim

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun ikili sonuc aldim ve down sendrmu cocugunndediler ayrintilida baktilar ama cok buyuk riskli değil dedi doktor sivi almayida kabul etmedim bu seklde oluo nasil surec izlediniz acaba
Canım banada aynısını söylediler ama oğlum sağlıklı doğdu sen kötü düşünme ama ben sıvı aldırdım

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ayy Allah razi olsun inşallah hepimiz sag salim alalim insallah bende olr evladimdan vazgecemem daha25yasindayim ikinci cocugum ama evlat ayrilmaz bincanada kıyamam aldiramamda

Maşallah onunda tehlikesi olabalrndiyorlar dusuk gibi falan oyuzden aldirmiyorum aldirsam bile ordada çıksa yine dogurcamnoyuzden bende istemedim
Doğru düşünmüşsün hiçbir şekilde sonuç yüzde yüz değil çoğu kişiyide boşa sıtrese sokuyorlar ben bile aldırmıcam neden 2li test yapayım dedim ama ense kalınlığı burun kemiğine baktılar ideal inşallah sağlıklı doğar yavrularımız.

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
Doğru düşünmüşsün hiçbir şekilde sonuç yüzde yüz değil çoğu kişiyide boşa sıtrese sokuyorlar ben bile aldırmıcam neden 2li test yapayım dedim ama ense kalınlığı burun kemiğine baktılar ideal inşallah sağlıklı doğar yavrularımız.
Yaa evet aynen doktorum cinsiyetide soledi net mi.diyorum.net gibi diyor yani celiskili konuşmalarından pek hoslanmadim oyuzdrn baska doktora geldim

Canım banada aynısını söylediler ama oğlum sağlıklı doğdu sen kötü düşünme ama ben sıvı aldırdım
Sivininda tehlikeli yanlari varmış tabi insann kafasi rahat.olur.ama isde ordada çıkarsa gene stres diye dusunemiyorum

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun ikili sonuc aldim ve down sendrmu cocugunndediler ayrintilida baktilar ama cok buyuk riskli değil dedi doktor sivi almayida kabul etmedim bu seklde oluo nasil surec izlediniz acaba
Kan testinden de bakiyolar ama pahalıymış. İstersen durumun varsa yaptırabilirsin.

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim çok üzülüyorum ben böyle olunca benim kız kardeşime de öyle dediler doğana kadar hep korku içindeydik öyle mi acaba deil mi acaba diye düşün çocuk dünyaya geldi iyi mi demek yerine down deil dimi dedim ilk iş ,kalbini ferah tut değildir inşallah yigenim down deil çok şükür senin kuzunda değildir inşallah ,ben bu yüzden hiç bı testi yaptırmıyorum kötü herhangi bişey varsa anne karnında bı çoğuna bişey yapamiyolar zaten neden keyfini çıkarmak varken sıkıntılı geçireyim gebeliğimi doğduğunda görrüm mantigindayim sende sıkma canını çok zor tabi artık doğana kadar aklının bı yerine olacak o stres yapma kuzum iyidir bebeğin inşallah 🤲🙏

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Moralini bozma canm inanki cok yakin bi snradanda oyle soylediler yok neymis down sondromlu sonrada yasamaz anneye de zarar veriyo soyle boyle onami cok sukur dogdu bnden senden daha saglam masallah onlar soyluyo Rabbim dememiski daha

Slm bende 32. Haftaligim... banada bebekde carpik ayak dogcak bebegin soradanda alciya alincak sora protez islemine gecilcek dedi... ole bisi baskasina da dedilermi ?? Gercedek ole olabilirmi ya... 😔 dünde karnimda su cok oldugundan bebek dogdunda dili geri kaaca bilir hemen mudahale icin evime 1 bucuk saat uzak olan klinikde dogum edicem... 3 uncu hamilelim bu hamuleluk kadar zor gecirnedim obur ikisini... surekli kafami karisdiriolar kafam hic rahat degil...😪

N

Nurcanlı

Guest
Merhabalar bende de aynı risk çıkmıştı gen testi yapılıyor kesin sonuç çıkıyor. Kan alınarak yapılıyor bende onu yaptırdım. Doktoruna sor istersen.

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Yaa evet aynen doktorum cinsiyetide soledi net mi.diyorum.net gibi diyor yani celiskili konuşmalarından pek hoslanmadim oyuzdrn baska doktora geldim

Sivininda tehlikeli yanlari varmış tabi insann kafasi rahat.olur.ama isde ordada çıkarsa gene stres diye dusunemiyorum
Hayır hiçte kafan rahat olmaz sonuç yine yüzde yüz değil tedaviside yok anne karnında için rahat olsun dua et bekle inşallah sağlıklıdır

Tüm sayfalar yüklendi.