Acil down sendromu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Xxhyalxx tarafından oluşturulan Acil down sendromu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,263 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil down sendromu
Konbuyu başlatan Xxhyalxx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Xxhyalxx

Cerenn

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 2'li ve 3'lü teslim normal çıkmıştı. Detaylı ultrason da ense pilsi 7.5 mm çıkınca doktor down sendromlu bu çocuk, gebeliği sonlandırın isterseniz demişti bize. Biz kabul etmedik sonra amniyosentez yaptırmak ister misin diye sormuştu ben ilk başta kabul etmemiştim risklerini biliyordum çünkü ama sonra karar verdik ve amniyosentez yaptırdım ve onun sonucunu bekliyorum şimdi. Sıvıyı yaptırdığımdan beri çok şükür Allah'a bir ağrım var sadece şuan. Diğer türlü o düşük riski vs.başıma gelmedi.

Xxhyalxx

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 2'li ve 3'lü teslim normal çıkmıştı. Detaylı ultrason da ense pilsi 7.5 mm çıkınca doktor down sendromlu bu çocuk, gebeliği sonlandırın isterseniz demişti bize. Biz kabul etmedik sonra amniyosentez yaptırmak ister misin diye sormuştu ben ilk başta kabul etmemiştim risklerini biliyordum çünkü ama sonra karar verdik ve amniyosentez yaptırdım ve onun sonucunu bekliyorum şimdi. Sıvıyı yaptırdığımdan beri çok şükür Allah'a bir ağrım var sadece şuan. Diğer türlü o düşük riski vs.başıma gelmedi.
İnsallah hayırlı haberlerinizi bekliyorum🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde 77/1 idi çok yüksek ihtimaldi ama çok şükür hiç birşey olmadı
Ay banada dua edin neolur

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugun ikili sonuc aldim ve down sendrmu cocugunndediler ayrintilida baktilar ama cok buyuk riskli değil dedi doktor sivi almayida kabul etmedim bu seklde oluo nasil surec izlediniz acaba
Canim icini ferah tut arkdasimada oyle demislerdi inanma dedim oyle birsey yok . Rabbimden gelne tabiki boynumuz kildan ince ama makinadan cikan sonuc ne derece dogru insan icadi . Bazi drler alsir doye yapiyor kurtaj bebekleri satiliyor xnku neyse bu kadar derine inmeden devam edeyim
. Arkadasim arastirma hastanesinde karnindan sivi aldirdi 15 gun falan bekledi sonuc geldi ve sonuc oyle bir risk yok . Onada ayni seyleri demistim inanma diye tek bir tuş hareketiyle Rapor farklilasiyor . Simdi de sana diyorum canim inanmaa Git baska hastanede tekrar 2 li tarama yaptir

K

Kuzularım

Guest
Kizlar bugun ikili sonuc aldim ve down sendrmu cocugunndediler ayrintilida baktilar ama cok buyuk riskli değil dedi doktor sivi almayida kabul etmedim bu seklde oluo nasil surec izlediniz acaba
Benim oğlumada demiştiler, bu çocuğu dünyaya getirme onada yazık sanada falan... Başka Dr a gittim öyle bişey yok dedi. Çocuğum doğdu sapasağlam çok şükür. Böyle diyenlere aldırma başka Dr a git

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah hayırlı haberlerinizi bekliyorum🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay banada dua edin neolur
Seni çok iyi anlıyorum aynı durumu yaşamış olduğum için tamam testler onemli yaptırmak gerekiyor ama yaptırdığımız herşeyde bir sorun çıkıyor bende ilk basta kahroldum ama sonra dedim yani kendi kendime farzedelim ki down sendromlu olacak ne yapacağım aldıracak miyim yok bana verilmiş bir lütuf ben ömrüm boyunca bana verilmiş bir emanet öyle de olsa doguracagim korkacak hiçbir şey yok herşey Allah'ın elinde kendini de üzüp strese sokma birşey yoksa bile stresten kötü olur annelik zor duyguları derin yaşıyoruz Allah hepimize kolaylık versin canım benim dualarim seninle ♥️😘

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Seni çok iyi anlıyorum aynı durumu yaşamış olduğum için tamam testler onemli yaptırmak gerekiyor ama yaptırdığımız herşeyde bir sorun çıkıyor bende ilk basta kahroldum ama sonra dedim yani kendi kendime farzedelim ki down sendromlu olacak ne yapacağım aldıracak miyim yok bana verilmiş bir lütuf ben ömrüm boyunca bana verilmiş bir emanet öyle de olsa doguracagim korkacak hiçbir şey yok herşey Allah'ın elinde kendini de üzüp strese sokma birşey yoksa bile stresten kötü olur annelik zor duyguları derin yaşıyoruz Allah hepimize kolaylık versin canım benim dualarim seninle ♥️😘
Nasılsın canım bayadir yazmiyosn herşey yolunda demi😇

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsın canım bayadir yazmiyosn herşey yolunda demi😇
Saol canım benim iyiyiz çok şükür valla işler zorlaştı 3 çocuk kendimi bulamıyorum bir türlü 😂😂 büyük kızım okula gidiyor onun dersleri 3 yaşındaki kızın kıskançlıklarıni atmaya çalışıyoruz işler zor anlasilan o yüzden sesin çıkmıyor canım pek sen nasilsin nasıl gidiyor

Ayşegülcandaş

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende yaptım da sonuç halen bende doktor bitanesine gösterdim normel çıkmış dedi benim de kafam karışık inanki sonuç tekrar gostercem allahin izinle

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Saol canım benim iyiyiz çok şükür valla işler zorlaştı 3 çocuk kendimi bulamıyorum bir türlü 😂😂 büyük kızım okula gidiyor onun dersleri 3 yaşındaki kızın kıskançlıklarıni atmaya çalışıyoruz işler zor anlasilan o yüzden sesin çıkmıyor canım pek sen nasilsin nasıl gidiyor
Oyyy baya yogun geçiyordur tahmin ettim şuan 🤭 rabbim sağlığınızı versin kuşum iyiyim bnde 31 haftalık olduk bakalm sabrsizlikla dogumu bekliyorum biraz korku biraz heyecan biraz merak😍biyandan da evdeki cadalozla uğraşıyoruz oyle bkalm🥰

Tüm sayfalar yüklendi.