Acil durum

• Konbuyu başlatan Hhd
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hhd tarafından oluşturulan Acil durum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 564 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil durum
Konbuyu başlatan Hhd
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yaser_akif
H

Hhd

Guest
Arkdaslar ben 16 haftalik hamileyim oruc tutuyorum.cocugumu uc gundur hissedemiyorum bi sıkıntı olabilir mi

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Arkdaslar ben 16 haftalik hamileyim oruc tutuyorum.cocugumu uc gundur hissedemiyorum bi sıkıntı olabilir mi
Cnm ALLAH kabul etsin ama hamilelikte oruç tutulmaz ki ztn bebişin çok küçük birşeyler yemediğin için akşama kdr bebekte hareketsiz kalıo normal olarak yani

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen cnn arkadaşın dediği gibi tutuyor sevap allah kabul etsin ama hamilelikte tutulmaz hem vitamin almaz hemde ac olduğu için hareket etmez

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
ALLAH kabul etsin orucunuzu bende 22 haftalik hamileyim arada tutuyorum çünkü bize farz değil sonra kazasını tutarız tabi inşaALLAH bence sizde çok tutmak istiyorsanız bebeği ve kendimizi zorlamadan arada tutun Zaten 16 haftada daha yeni hareketlerini hissedersiniz ve çok az uzanıldığı zaman herzaman farketmemeniz normal bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar