Acil göğüs ucu yaraları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Buket.tncl tarafından oluşturulan Acil göğüs ucu yaraları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,618 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil göğüs ucu yaraları
Konbuyu başlatan Buket.tncl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Tuğbaa

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 hafta oldu bebeğimin dünyaya getireli mama verirken göğüslerin hep yara oldu hergün biraz daha artıyor ne yapmalıyım
Lansinoh göğüs ucu kremi kullanabilirsiniz emzirmeden önce göğüste kalsada skinti olmuyo dogal bi ilac dedi doktor bana ve emzirdikten sora göğüs ucunuza sütünüzden skin etrafina sürün o sekilde nemli kalsin

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bi tane krem var suruyosunuz cocugada zarar vermiyor surdukten sonra emzirseniz bile onu kullanabilirsiniz eczaneye soylediginizde verir
Tmm teşekkür ederim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana 2 krem yazmıştı Dr canım öyle böyle değildi yaralar. Her emzirmeden sonra sürüyordum tekrar emeceği zaman sabunla güzelce yıkayıp öyle emziriyordum kendi kendine geçmez o yaralar kızlar
Aynn ya çok kötü gerçekten

Meka

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 hafta oldu bebeğimin dünyaya getireli mama verirken göğüslerin hep yara oldu hergün biraz daha artıyor ne yapmalıyım
Canım biraz zor geçer mustelanin doğal göğüs kremi var o da iyi geliyor göğüs koruyucu kulan ve emzirmeden sütü sağa her yerine yay sonra emzir kuru olduğu zaman da çok çatlak olur

Tüm sayfalar yüklendi.