Sorum var ACİL..Hamilelikte düşük tansiyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde baby mom tarafından oluşturulan ACİL..Hamilelikte düşük tansiyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 487 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ACİL..Hamilelikte düşük tansiyon
Konbuyu başlatan baby mom
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba her kese.Kaç gündür tansiyonum 100-60 oluyor 16ci haftadayım doktorum kahve,bol su,turşu iyi geleceyini söyledi.Dediklerinin hepsini yapıyprum ama yükselmiyor,yükselse de kisa sürede yine düşüyor..Böyle durum yaşayan oldu mu?Olduysa ne yaptınız lütfen yardım edin♥️
Abla tuzlu ayran yükseltiyor tuzlu ayran daha iyi gelir benim tansiyonum sürekli düşerdi sütü zamanda tuzlu ayran içerdim iyi gelirdi bana hemşire tamsiyonku olctu zamanda düzelmiş derdi

prenseslerinannesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba her kese.Kaç gündür tansiyonum 100-60 oluyor 16ci haftadayım doktorum kahve,bol su,turşu iyi geleceyini söyledi.Dediklerinin hepsini yapıyprum ama yükselmiyor,yükselse de kisa sürede yine düşüyor..Böyle durum yaşayan oldu mu?Olduysa ne yaptınız lütfen yardım edin♥️
Canım 10a 6 düşük değil gibi benim 8e 4 oluyordu ilk aylarda ayran ve mandalinayı tuzlayıp yiyordum ama kullandığım tuz rafine edilmemiş Çankırı tuzu bol bol dinleniceksin diyordu doktorum yüksek olması korktuğumuz durum düşüklüğü pek sorun yaratmaz diyordu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Normal canım bazılarının tansiyonu hep bu şekilde olabiliyor benimde öyle idi

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canim benimde hep dusuk tansiyonum vardi hamileyken doktor dusuk tansiyon olmasi daha iyi cok yükselirse gebelik zehirlenmesi olabilir demisti benim gozlerim karariyordu basim cok donuyordu doktorunun dediklerini yap bence gecmis olsun bu arada 😊

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benimde hep 8 e 4 oluyordu yerimden kalkamıyordum. Doktor bana tuzlu ayran içip sol tarafına uzan demişti ayrıca kan değerlerine kesinlikle baktır kansızlıktanda oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.