Acil kizlar Gaz için hangisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Acil kizlar Gaz için hangisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,146 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil kizlar Gaz için hangisi
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlan da gazlıydı herleyi kullandım rezene falan da işe yaramadı sonra oplanı küçük falan demesi iyicr yoğurdum hemen yaptı ondan sonrada daha bişey kullanmadım her sıkıştığında 10 dk aşırı hareket ettiriyordum çıkıyordu tabi kemik gelişimi çok iyiydi oğlumun yine doktorunuza sormadan çok hareket ettirmetin
Kiz hareket ettirecek kol bacak mi var bizimkinde boyu 35 santim prematüre ya😂😂 korkuyorum o yüzden diğer kızımda dediğin gibi yapıyordum bunda korkuyorum ama nedense 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuanlik qaz qroblemm yok kuşum oqlumdada humana içmiştim bundada humana içiyorum. Gaz ile ilqili yardımcı olabileceqim tek şey imkanınız warsa humana tüketin biraz pahalı ama çok iyi sende süt yaparken bebekte qaz yapmıyor
Ben mi kullaniyorum humanayi bebeğe değil dimi

Kimyon rezene nane kaynat içine de az seker at nurse harveys mi yok biogaiga mi nedir kullanmazsın. Analarımız bizleri ne güzel büyütmüş 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Ahhh ahhhh eskilerden ne kalmış ki hep ilaca yöneliyoruz maleseff simdikilere de doğal yol çare olmuyor ki onlarda zamana ayak uydurarak geliyorlar

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kiz hareket ettirecek kol bacak mi var bizimkinde boyu 35 santim prematüre ya😂😂 korkuyorum o yüzden diğer kızımda dediğin gibi yapıyordum bunda korkuyorum ama nedense 😘

Ahhh ahhhh eskilerden ne kalmış ki hep ilaca yöneliyoruz maleseff simdikilere de doğal yol çare olmuyor ki onlarda zamana ayak uydurarak geliyorlar
Yok sizin içmeniz için dedim ama herkeze aynı etki etmiyor demkki

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank

Valla bnm 3 cocugum var 3 ü de gazlıydı ben hep rezene kimyonla büyüttğm cok da iyi geliyo du. Bende içiyordum hem kimyon ödem attırır yeni dogum yapmıs kadında. Tmm cocuk hasta olur ciddi seyleri olur doktor yada ilaca dayanırsın ama yani gaz sorunu yok kabızlık bunlar basit çözünlerle gecebilecek seyler.yani sözüm meclis dısı da her ilacın bitkiselini kullanmaya calısıyor organik olsun diyor anneler ama bitkinin kendisini kullanmıyor nedense anlamıyorum bunu 🤷‍♀️ ben her zaman diyorum ben hemşire oldugum halde doktora o kadar az götürüp o kadar az ilaç alırım cocuklara inanın içindeki maddelerin etki ettiği organları bi bilseniz asla bu gazilacı vs ilaçlar kullanmazsınız. Rezene kimyon etki etmedi diye de bişi yok aslında anneler 2 3 gün kullanıyo hemen gececek sanıyo öle sey yok cocugu bile 9 ay da doğuruyoruz biraz sabır biraz gayret.karına popoya Zeytinyagı masajı basit hareketler rezene kimyon nane cayı hafif sıcak banyo karna azsıcak havlu bunların biri etki etmese diyeri eder ile yarar yani. Ama anneler bu ları yapmaya üşeniyor da gaz ilacına dayanıyor 🙄😏neyse herkesin kendi görüşü tabi kendi bebeği de ben sadece fikrimi yazdım kimse alınmasın lütfen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar