Acil kizlar yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Pervin tarafından oluşturulan Acil kizlar yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,564 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil kizlar yardim
Konbuyu başlatan Pervin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mine
F

Fatosgunes

Guest
Benim de aynı şekilde 1 bucuk ay süren sol tarafımda bahsettiğin gibi ağrı oldu aayagaa kalkamaz olmuştum kan aldir B12 eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir benim ki öyle idi vitamin takviyesi aldıktan 10 gün sonra ağrılar geçti ama biz anlayana kadar neredeyse 2 ay ağrıyı çekmek zorunda kalmıştım

Pervin

Kayıtlı Üye
rank
Benim de aynı şekilde 1 bucuk ay süren sol tarafımda bahsettiğin gibi ağrı oldu aayagaa kalkamaz olmuştum kan aldir B12 eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir benim ki öyle idi vitamin takviyesi aldıktan 10 gün sonra ağrılar geçti ama biz anlayana kadar neredeyse 2 ay ağrıyı çekmek zorunda kalmıştım
Doktorun verdiği vitaminleri kullanıyorum b 12 damla ve kan ilacı verdi

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 20 haftalık hamileyim bu gün sabahtan beri sol tarafında belim ve karnım ağrıyor gittikçe ağrılar şiddetleniyor sol bacağım uyuştu israhat etmeme rağmen geçmiyor sebebi ne olabilir hastaneye gitmeli miyim
bacak agrısı normal ama bel ve karın ağrısı bence içini rahatlatmak için Bi görün doktora benimde sol kalça tarafım bacagım agrıyo sürekli 24 haftalık hamileyim bende

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 20 haftalık hamileyim bu gün sabahtan beri sol tarafında belim ve karnım ağrıyor gittikçe ağrılar şiddetleniyor sol bacağım uyuştu israhat etmeme rağmen geçmiyor sebebi ne olabilir hastaneye gitmeli miyim
Ya bende aynıyım belimin sağ tarafı aşırı derecede ağrıyor yan yatamıyorum sırt üstü yatmayın diyorlar her gece bir de sadece sğ bacağımda oluşan bi ağrııı offf off😟😟😟

Pervin

Kayıtlı Üye
rank
bacak agrısı normal ama bel ve karın ağrısı bence içini rahatlatmak için Bi görün doktora benimde sol kalça tarafım bacagım agrıyo sürekli 24 haftalık hamileyim bende
Çarşamba günü kontrolüm var ozamn gidicegim için bekliyorum bu salgın varken hiç acile gitmek istemiyorum o zaman. Gidince artık biraz daha hafifledi agrrilarim sukur

aras annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çarşamba günü kontrolüm var ozamn gidicegim için bekliyorum bu salgın varken hiç acile gitmek istemiyorum o zaman. Gidince artık biraz daha hafifledi agrrilarim sukur
aynen insan bu salgında hiç gitmekde istemiyo iyi madem agrıların geçtiyse belki kendini yormuşsundur yada agrı felan girmiştir çünkü bende öyle çok agrı giriyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar