Acil kizlar yardımınıza ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Anne olacağım tarafından oluşturulan Acil kizlar yardımınıza ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 821 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil kizlar yardımınıza ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Anne olacağım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Bi haftaya yakın bebeğim gogusumu emmiyordu göğüs ucu alana kadar dün göğüs ucu ile emzirmeye çalıştım midesi bulandı parmağım süte degmisti dilime götürmüşm tadı kötüydü acı da değil ekisde değişik tekrar dadjna baktım gogusmumden gelen sut tatsız normalde şekerli tatlıydı yani neden olabilir ne yapmam gerek İnternette yedikleriniz etki etmiştir diyor biride hamile olabilirsin inadan dedi hayır yok hamile olamam dedım kızlar yardım korktum şuan

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Bi haftaya yakın bebeğim gogusumu emmiyordu göğüs ucu alana kadar dün göğüs ucu ile emzirmeye çalıştım midesi bulandı parmağım süte degmisti dilime götürmüşm tadı kötüydü acı da değil ekisde değişik tekrar dadjna baktım gogusmumden gelen sut tatsız normalde şekerli tatlıydı yani neden olabilir ne yapmam gerek İnternette yedikleriniz etki etmiştir diyor biride hamile olabilirsin inadan dedi hayır yok hamile olamam dedım kızlar yardım korktum şuan
Korkmana gerek yok canım ara ara hormonlardan yediğin biseyden sütün tadı değişebilir. Sen hergün bir bardak pekmezi sulandırıp iç sütü tatlandırıyor. Hem sütünü artırır hem sana kan yapar. Ben denedim faydasını gördüm. İnşallah sana da şifa olur. Bu arada hamile kalmak sütün tadını değiştirir mi bilmiyorum belki hormonların etkisiyle olabilir ama sen olmadığından eminsin öyle anladım. Stres yapacağın bir durum değil pekmezi mutlaka dene canım

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Korkmana gerek yok canım ara ara hormonlardan yediğin biseyden sütün tadı değişebilir. Sen hergün bir bardak pekmezi sulandırıp iç sütü tatlandırıyor. Hem sütünü artırır hem sana kan yapar. Ben denedim faydasını gördüm. İnşallah sana da şifa olur. Bu arada hamile kalmak sütün tadını değiştirir mi bilmiyorum belki hormonların etkisiyle olabilir ama sen olmadığından eminsin öyle anladım. Stres yapacağın bir durum değil pekmezi mutlaka dene canım
Dün içmeye başladım canım inşallah çok teşekkür ederim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim annem gebelik sütun tadını değiştirir dedi birde eğer gebe ve cinsiyeti diğer bebeği ile aynı değilse olabilirmiş mesela ben emiyormudum normalde annen hamile kalınca birden sütü içmeyi bırakmışım😂😂.bende annemin yalancısıyım bu arada kimse laf etmesin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benim annem gebelik sütun tadını değiştirir dedi birde eğer gebe ve cinsiyeti diğer bebeği ile aynı değilse olabilirmiş mesela ben emiyormudum normalde annen hamile kalınca birden sütü içmeyi bırakmışım😂😂.bende annemin yalancısıyım bu arada kimse laf etmesin
Anne demişse doğrudur kuzum kayınvalide demişse şüphelenirim her zaman 🤣🤣 yaşayan bilir tabi

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ayşem annen ameliyat oldu mu durumu nedir? Bu ara pek giremiyorum buraya 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşem annen ameliyat oldu mu durumu nedir? Bu ara pek giremiyorum buraya 😔
Olmadı henüz kuzum biyopsi sonucunu bekliyoruz geçen hafta kitle alındı biraz resmen göğüsumu kesip almışlar ordan baya ağrıyor diyordu bakalım ameliyata nasıl dayanacak 🥺🥺

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Dün içmeye başladım canım inşallah çok teşekkür ederim
Rica ederim canım. Şifa olsun bol bol sütün olsun 🙏🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olmadı henüz kuzum biyopsi sonucunu bekliyoruz geçen hafta kitle alındı biraz resmen göğüsumu kesip almışlar ordan baya ağrıyor diyordu bakalım ameliyata nasıl dayanacak 🥺🥺
Çok geçmiş olsun canim ya. Rabbim şifasını versin inşallah 🙏 hayırlı sonuçlar olsun🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar