Acil kizlar yumurtalıkta kist var şişti ağrıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde pervinkubra8 tarafından oluşturulan Acil kizlar yumurtalıkta kist var şişti ağrıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,308 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil kizlar yumurtalıkta kist var şişti ağrıyor
Konbuyu başlatan pervinkubra8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 15 haftalik hamileyim sol yumurtaliklarda 6 cm kisim var dun gece rahim alt kisminda bir sislik olustu ve agriyor biraz oncede ust taraf bacakla rahim arasi bi agri oldu ve icinde sislik neden olabilir cok agriyor zor yuruyorm

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kistım var iki gebeligimde de vardı. Doktor eğer büyüme olursa müdahale ederiz demisti. Ama nasıl bi müdahale sormadım. Kistin büyümüş olabilir bebeğe zarari yoksa takip önerebilir doktora görün geçmiş olsun

pervinkubra8

Kayıtlı Üye
rank
Benimde kistım var iki gebeligimde de vardı. Doktor eğer büyüme olursa müdahale ederiz demisti. Ama nasıl bi müdahale sormadım. Kistin büyümüş olabilir bebeğe zarari yoksa takip önerebilir doktora görün geçmiş olsun
Kac cm kis vardi birde rahimde agri oluyormuyordu sislik ve agri kisim yumurtaliklarimda benm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar