Acil kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşenurrr tarafından oluşturulan Acil kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,527 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil kızlar
Konbuyu başlatan Ayşenurrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 günlük bebeğim var yastık kullanıyorum vücudun yarisi yastığa gelecek şekilde koyuyordum takı az önce okuduğum bsyler pişman oldum tehlikeliymiş bebeğimi düz beşikte yatirsam yan bsy olmaz demi
Oğlumda 2 yaşa kadar kullanmadim gerek yok kusan bir bebeklik dönemi oldu reflü eğimli yatak aldık iyi geldi minicikken yastık koymak doğru değil olsun şimdi koymayın isterseniz artık 🤗

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 26 günlük bebeğim var yastık kullanıyorum vücudun yarisi yastığa gelecek şekilde koyuyordum takı az önce okuduğum bsyler pişman oldum tehlikeliymiş bebeğimi düz beşikte yatirsam yan bsy olmaz demi
Benimde 42 günlük bebegim var çok kusuyo burnundan bile kusuyo doktora götürdüm reflü olabilir 30 santim şekilde kafası yukarda olsun dedi emdirirkende dik emsin dedi gazını çıkardığım halde bile çok kusuyo ama doktor öyle deyince yumuşak yastıkta oluyo kafası öyle yatırıyorum önceki gibi çok kusmuyo yani hergün burnundan kusuyodu şimdi haftada bir burnundan geliyo kusmuk çok korkuyorum burnundan kusmuk gelince kizariyo nefesi gidiyo yan yatırdıgim halde oluyo diyorum ben uyurken öyle olursa diye düşünüyorum Allah korusun

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda 2 yaşa kadar kullanmadim gerek yok kusan bir bebeklik dönemi oldu reflü eğimli yatak aldık iyi geldi minicikken yastık koymak doğru değil olsun şimdi koymayın isterseniz artık 🤗
Artık koymucam cnm teşekkür ederim cevabın için 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde 42 günlük bebegim var çok kusuyo burnundan bile kusuyo doktora götürdüm reflü olabilir 30 santim şekilde kafası yukarda olsun dedi emdirirkende dik emsin dedi gazını çıkardığım halde bile çok kusuyo ama doktor öyle deyince yumuşak yastıkta oluyo kafası öyle yatırıyorum önceki gibi çok kusmuyo yani hergün burnundan kusuyodu şimdi haftada bir burnundan geliyo kusmuk çok korkuyorum burnundan kusmuk gelince kizariyo nefesi gidiyo yan yatırdıgim halde oluyo diyorum ben uyurken öyle olursa diye düşünüyorum Allah korusun
Bnm de en korktuğum şey o bnm bebeğim kustugunda hiç ses çıkarmayan bir bebek Allah yardımcımız olsun inşallah rabbim hayrlsiyla büyütmeyi nasip etsin inşallah 🤲🥰

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Yumusak yastık yerine hafif sert koysan daha ii olmaz mı cnm. Yumusakta içine gömülüyor ya arkadasların bahsettiği sey de bu zaten. Hani elyaf yastık yerine pamuk yastık gibi bide arkasını önünü yastıkla deateklemek lazım öne düşüp bozulabilir nefessi kalıp arkaya düşüp kusmukta bogulur allah korusun. Hani yastık da kullanıyorsan iki yanınıda yastıkla desteklemelisin

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Canım yastık değil de yatağın altına bir yukselti koyup başını yüksek tutarsan daha iyi olur reflu ve kusma açısından

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yumusak yastık yerine hafif sert koysan daha ii olmaz mı cnm. Yumusakta içine gömülüyor ya arkadasların bahsettiği sey de bu zaten. Hani elyaf yastık yerine pamuk yastık gibi bide arkasını önünü yastıkla deateklemek lazım öne düşüp bozulabilir nefessi kalıp arkaya düşüp kusmukta bogulur allah korusun. Hani yastık da kullanıyorsan iki yanınıda yastıkla desteklemelisin
Bazen Ortapedi yastıklar olurya onlara yatırıyorum bazende battaniyesini katliyorum öyle yatırıyorum yan yatırdıgim için yanlarına bişey koymuyorum düz yatmiyo zaten düz yatınca agliyo

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Bebekler yastıksız yatması lazım canım düz yere yatır arkasına battaniye yada örtüyle destek koy düz dönüp kusmasın diye dönemez öyle ben yastığa koycağım zaman ince orta boy yastığa sıkı sıkı kundaklayıp yastık beline kadar gelecek şekilde yatırıp yastığın bir yanının altına destek koyuyodum

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canim sen bebeyini sag sol taraf uste koy cunki bebek duz uzanirsa allah korusun kusarsa bele uykuda tikcanma ola bilir sag sol taraf uste oyle uyut

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Bazen Ortapedi yastıklar olurya onlara yatırıyorum bazende battaniyesini katliyorum öyle yatırıyorum yan yatırdıgim için yanlarına bişey koymuyorum düz yatmiyo zaten düz yatınca agliyo
İşte yan yatırdıgın için dedim hani sen işe dalar sın falan yada gece uyurken kımıldanarak sırt üstü dönmüyor mu seninki

Tüm sayfalar yüklendi.