Acil kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervemeki tarafından oluşturulan Acil kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,432 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil kizlar
Konbuyu başlatan Mervemeki
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Sonuna kadar normalciyim bebeğimde kordon vardiye acilmam olmasına rağmen sezeryan oldum çok zor sonrası
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pardon iki yıl ağrı çekmiş biri olarak hele o ilk ayağa kalkma yokmu sanki belinden aşağısı yok gibi ayrıca bel ağrısı geçmiyor ya da ben nazikte olabilirim yapı meseleside olabilir deneyimlerim bu 🙊

Pardon iki yıl ağrı çekmiş biri olarak hele o ilk ayağa kalkma yokmu sanki belinden aşağısı yok gibi ayrıca bel ağrısı geçmiyor ya da ben nazikte olabilirim yapı meseleside olabilir deneyimlerim bu 🙊
Normal doğum muydu canım senin

Merhaba kizlar 25+1 olduk sizce normal doğum mu sezeryanmi ben sezeryan düşünüyorum
Benim ilk doğumum normal oldu ama sezeryan tercih ederdim açılmam olmuyordu hepsi kesikler ve yırtılmayla oldu 72 gün iyileşmedi dikişlerim hem iç hem dıştan vardı dikişlerim çok çok zor geçti doğumum valla şimdi hamileyim normal istemiyorum doğrusu

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Malesef sezeryan oldum ve 2 yıl ağrı çektim galiba hassas olabilirim
😣😣😖😥

Benim ilk doğumum normal oldu ama sezeryan tercih ederdim açılmam olmuyordu hepsi kesikler ve yırtılmayla oldu 72 gün iyileşmedi dikişlerim hem iç hem dıştan vardı dikişlerim çok çok zor geçti doğumum valla şimdi hamileyim normal istemiyorum doğrusu
Bendeeeee😣🙋‍♀️🙋‍♀️😣

Bendeeeee😣🙋‍♀️🙋‍♀️😣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar