Sorum var acil.lutfen bakin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ela_1993 tarafından oluşturulan acil.lutfen bakin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,156 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı acil.lutfen bakin
Konbuyu başlatan Ela_1993
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Selam.anneler nasilsiniz?bebegim bu durumda.doktora goturdum 5 gun once bi suru ilac jel verdi ama fayda vermedi acile goturdum ayni ilaclari dediler.dahada cohaldi ne yapayim artik kafam şisdi 😔.bebegim bu gun 7nci ayina girdi.yuzunde kollarinda var simdi gordum.ensesindede 2 tane cikmis😔

Ekli dosyalar

• IMG_20230624_153445.jpg
    IMG_20230624_153445.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 75
  • IMG_20230624_153431.jpg
    IMG_20230624_153431.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 69

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selam.anneler nasilsiniz?bebegim bu durumda.doktora goturdum 5 gun once bi suru ilac jel verdi ama fayda vermedi acile goturdum ayni ilaclari dediler.dahada cohaldi ne yapayim artik kafam şisdi 😔.bebegim bu gun 7nci ayina girdi
Aleykümselam. Fotoğraf atmak istedin herhalde ama görünmüyor canım. Farklı bir Dr görüşü al. Fotoğraf atmak istersen de Google dan gebelik takibim gebelik forumu uygulamasından giriş yap öyle foto yükle

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Selam.anneler nasilsiniz?bebegim bu durumda.doktora goturdum 5 gun once bi suru ilac jel verdi ama fayda vermedi acile goturdum ayni ilaclari dediler.dahada cohaldi ne yapayim artik kafam şisdi 😔.bebegim bu gun 7nci ayina girdi.yuzunde kollarinda var simdi gordum.ensesindede 2 tane cikmis😔
Yakarca ısırığına da benziyor ne dediler alerji miymiş

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Aleykümselam. Fotoğraf atmak istedin herhalde ama görünmüyor canım. Farklı bir Dr görüşü al. Fotoğraf atmak istersen de Google dan gebelik takibim gebelik forumu uygulamasından giriş yap öyle foto yükle
yo atdim gozukuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yakarca ısırığına da benziyor ne dediler alerji miymiş
hic bisey demediler el agiz ayak hastaligi dedi doktor ama ayaginda bisey yok.ancak kollarimda yuxunde bide ensesinde cikiyor.igdirdayim buranin doktorlari doktor degil sinir krizi geciriyorum

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
yo atdim gozukuyor

hic bisey demediler el agiz ayak hastaligi dedi doktor ama ayaginda bisey yok.ancak kollarimda yuxunde bide ensesinde cikiyor.igdirdayim buranin doktorlari doktor degil sinir krizi geciriyorum
Başka yere götür

Başka yere götür
Şu çiçeği olabilirmi

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun alerji su çiçeyi ve ya kızılcada ola bilir

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
yo atdim gozukuyor

Yeni gördüm canım el ayak hastalığı ise verilen ilaçların düzenli kullanılması şart ve bulaşıcı oluyor oyuncaklarını düzenli temizlemek lazım iyileşmesi daha kolay olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar