Acil lütfen hareketlerini hisetmiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seven tarafından oluşturulan Acil lütfen hareketlerini hisetmiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,332 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil lütfen hareketlerini hisetmiyorum
Konbuyu başlatan Seven
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Seven

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 20+6 haftalık hamileyim ama hareketlerini hissetmiyorum 10 gün önce kontrole gittim herşey normal dedi doktor ama hala bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum normalmidir acaba (ilk gebeliği)

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 20+6 haftalık hamileyim ama hareketlerini hissetmiyorum 10 gün önce kontrole gittim herşey normal dedi doktor ama hala bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum normalmidir acaba (ilk gebeliği)
Benimde ilk gebeligim sanirim her seyi kafamiza takiyoruz bu da bizi huzursuz ediyor kendimize dikkat ettikten sonra gerisi Allah'a kalmis öyle düşünmek lazim. Yolun yarisini gecmissiniz bence korkmayin ilk uc ay tedirgin edici dönem Rabb'im hepimizin bebisini korusun 🖤😊

Büşraadabag

Kayıtlı Üye
rank
bende 29+6 haftalık hamileyim iki gündür karnımın altı sert ve sanki haraket yok gibi ya da yok az hissediyorum neden acaba

Kbr.gkds

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebelikte normal canım korkacak bişey yok benimde ilk gebeliğim 22. Haftada hissetmeye başladım ben

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk ama 17 haftada hisetim simdi kipir kipir bazi gunler hic haraket etmez ertesi sabahtan akşama kadar devam😀ama normal sizde 21haftadan hisedersiniz zaten bu gebelik takibi uygulamasindada yazyor her hafta her gun yeni bilgi ordada ilk hamilelikte 21 haftada ilk haraketini hisedersiniz diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar