Acil yardim istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Acil yardim istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,766 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil yardim istiyorum
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Şimdi tekrar kaka yapmasını bekliyorum eğer aynı şekilde ise hemen götüreceğim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inşallah önemli birşey yoktur
Korkma canım bişe yok onda benım kızımda yaptı doktora sordum normal dedi 2 aylık diye probiyotik verecekti küçük diye yazmadı bol bol emzir dedi sonra geçti

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim 2 aylık olucak bu sabah altını deyistirdi ve hafif sarı yeşil ve mukusu şekilde 2 3 tane kan gördüm ishal gibi degil normal cıvık puturlu kakasi öle zorlama ile kakasinida yapmadı beni emiyor ve mamada içiyor önemli birşey varmıdır yardımcı olurmusunuz
Benim eltimin kızıda öyle. 10 gün yatırdılar o sorun yine devam etti tabi sebebini bilmiyorlardı doktorlar . Sonra Erzurum'a götürürler annenin tükettiği süt ürünlerine alerjisi varmış bebeğin o yüzdenmiş yeme içmesine dikkat ederse zamanla geçer demişti doktorlar, bugün götürdüler başka doktor alerjiden yada enfeksiyon kapmıştr o yüzdendir dedi anne yediklerine dikkat etsin demişti doktor. Sen doktora git bence en azından alerjik bir durumda hemen önlem al , bebeklerde görülen bir durummuş ama korkacak birsey değildir Allah'ın izniyle

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benim eltimin kızıda öyle. 10 gün yatırdılar o sorun yine devam etti tabi sebebini bilmiyorlardı doktorlar . Sonra Erzurum'a götürürler annenin tükettiği süt ürünlerine alerjisi varmış bebeğin o yüzdenmiş yeme içmesine dikkat ederse zamanla geçer demişti doktorlar, bugün götürdüler başka doktor alerjiden yada enfeksiyon kapmıştr o yüzdendir dedi anne yediklerine dikkat etsin demişti doktor. Sen doktora git bence en azından alerjik bir durumda hemen önlem al , bebeklerde görülen bir durummuş ama korkacak birsey değildir Allah'ın izniyle
Çok teşekkür ederim canım Pazaretsi hemen gidicem bide şuan sehirdisindayim pazar günü dönücem mecbur burda devlete götürmek zorunda kaldım ama içine sinmedi açıkçası pazartesiyi iple çekiyorum Allahın izniyle bir şey yoktur inşallah insan korkuyor bide 1 ay önce ameliyat oldu biraz korkuttu bizi aynı şeyleri yaşayacak korkusu var açıkçası rabbim kimseyi evladı ile sinamasin🙏🙏

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bebegim 2 aylık olucak bu sabah altını deyistirdi ve hafif sarı yeşil ve mukusu şekilde 2 3 tane kan gördüm ishal gibi degil normal cıvık puturlu kakasi öle zorlama ile kakasinida yapmadı beni emiyor ve mamada içiyor önemli birşey varmıdır yardımcı olurmusunuz
Süt alerjisine benzettim ben canım oğlumdada vardı zaten mukuslu kaka ve kan son belirti yanaklarında göğsünde pütürtülerde varsa zaten kesin diyolar bi doktorra götür. Birde tuvaletini yaparken. Çok çığlık çığlığa olduğu zamanlar oluyor mu,?

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Süt alerjisine benzettim ben canım oğlumdada vardı zaten mukuslu kaka ve kan son belirti yanaklarında göğsünde pütürtülerde varsa zaten kesin diyolar bi doktorra götür. Birde tuvaletini yaparken. Çok çığlık çığlığa olduğu zamanlar oluyor mu,?
Tuvaletini yaparken rahat bir şekilde yapıor aslında

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim canım Pazaretsi hemen gidicem bide şuan sehirdisindayim pazar günü dönücem mecbur burda devlete götürmek zorunda kaldım ama içine sinmedi açıkçası pazartesiyi iple çekiyorum Allahın izniyle bir şey yoktur inşallah insan korkuyor bide 1 ay önce ameliyat oldu biraz korkuttu bizi aynı şeyleri yaşayacak korkusu var açıkçası rabbim kimseyi evladı ile sinamasin🙏
Çok teşekkür ederim canım Pazaretsi hemen gidicem bide şuan sehirdisindayim pazar günü dönücem mecbur burda devlete götürmek zorunda kaldım ama içine sinmedi açıkçası pazartesiyi iple çekiyorum Allahın izniyle bir şey yoktur inşallah insan korkuyor bide 1 ay önce ameliyat oldu biraz korkuttu bizi aynı şeyleri yaşayacak korkusu var açıkçası rabbim kimseyi evladı ile sinamasin🙏🙏
Amin ecmain inşallah
Üstünde durmak gerek elbette ama içini ferah tut Rabbim Evladına zeval vermesin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar