Acil yardım 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sedadvm tarafından oluşturulan Acil yardım 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,535 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Acil yardım 😢
Konbuyu başlatan Sedadvm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Sedadvm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım hoşgeldin aramıza inşallah gönlünce olur, benimde bugün dört gün oldu adetim gecikti şuan hiç olmayacak mişim gibi görünüyor test aldım ama yapmak istemiyorum sabah olurum diye daha bi iki ay önce düşük yaptım o yüzden hiç istemiyorum korkuyorum çok, benim ilk gebeliğim de hiç leke falan gelmedi bilmiyorum ikinci gebeliğim de öyle nasıl olur yerleşme kanaması bilmiyorum ama eğer adet gibi devam etmiyorsa korunmasız da olduğu için inşallah gebelik vardır evde test yapabilirsin acile gitsende bir saat içinde sonuç çıkıyor
Hoşbuldukk 🥰 düşükten sonra gebe kalmak daha kolay diye biliyorum. Hem neden korkuyosun ki herşey vaktine esirdir. Olmadıysa da olmayıversin, şimdi olmazsa daha sonrasında eğer nasibinde varsa illaki olucaktır.. daha önce hamile kalmışsın demekki kalabiliyosun hiç olmayanları düşünerek rahatla içini ferah tut ve bence testini de yapmalısın hemen.. ya varsa? ya görürsen o çift çizgiyii?.. inşallah Allah sana nasip etsin tekrar sağlıklı mutlu huzurlu bi gebelik ve doğum geçirirsin 🙏🙏 benim sonucum negatif ama doktor kanamaların adet dışına benziyo eğer böyle devam ederse düzelmezse 1 hafta sonra tekrar test yap dedi. çok erkense kanda da çıkmıyo bazen dedi. Ben yine de dikkat edip sabırla bekliycem bakalım.. bu ay olmadı heralde önümüzdeki maçlara bakalım 😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hoşbuldukk 🥰 düşükten sonra gebe kalmak daha kolay diye biliyorum. Hem neden korkuyosun ki herşey vaktine esirdir. Olmadıysa da olmayıversin, şimdi olmazsa daha sonrasında eğer nasibinde varsa illaki olucaktır.. daha önce hamile kalmışsın demekki kalabiliyosun hiç olmayanları düşünerek rahatla içini ferah tut ve bence testini de yapmalısın hemen.. ya varsa? ya görürsen o çift çizgiyii?.. inşallah Allah sana nasip etsin tekrar sağlıklı mutlu huzurlu bi gebelik ve doğum geçirirsin 🙏🙏 benim sonucum negatif ama doktor kanamaların adet dışına benziyo eğer böyle devam ederse düzelmezse 1 hafta sonra tekrar test yap dedi. çok erkense kanda da çıkmıyo bazen dedi. Ben yine de dikkat edip sabırla bekliycem bakalım.. bu ay olmadı heralde önümüzdeki maçlara bakalım 😂
Ya şöyle aslında canım ben hamile kalamadığim için üzülüyor değilim istemiyorum Rabb'im istemeyene versin sana nasip etsin inşallah 🤲 benim iki buçuk yaşında bir oğlum var geçen ay beş aylık kızıma hamileyken kalbinin durduğunu öğrendim, onu çok istiyordum bu dünyada tabi rabbim önce hayırlısını nasip etsin inşallah bir kızım olsun ne olursa olsun dedim çok istiyordum rabbim nasip etti ama emanetini geri aldı , çok şükür yinede ben kızıma daha doğmadan çok fazla bağlandım gebelikte çok yıprandım çok zorlu bir gebelikti düşükten sonra da birdaha kendime gelemedim doktor da en az altı ay hamile kalmamalisin dedi yoksa tekrar düşük yaparsın dedi bende o yüzden istemiyorum kendim de ki bu durumun etkisini atlatmadan hiç istemiyorum, rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲 hahhahaha 😂😂 olur olur merak etme eğer yoksa da döllenme günlerini iyi belirle o günlerde gün aşırı ilişki yaşarsanız ve ilişkiden sonra da belinin altına yastık koyup yarım saat uzanırsan daha çabuk tutunur ve hamile kalırsın , belki geç döllenme olduğu içindir canım eğer yarın adet olmazsan demektir ki ortada gebelik var , rabbim inşallah gönlüne göre versin canım, Allah her kadına anne olmayı nasip etsin inşallah 🤲 şöyle yarın bişey yoksa erken gebelik testi var o adetine on gün kala bile hamile olup olmadığını gösteriyor sen onu yarın yap ikinci çizgi silik çıksa bile bu vardır anlamına geliyor,

Olabilir gerçekten benim bi arkadaşımın ilki kızdı hiç hissetmedi bile adeti gecikince öğrendi. 2. Si erkek oldu bel ağrısından oturup ağladığını söylüyo öyle öğrenmişti o da olabilir anneler haklı oluyo hep 🥹 Allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin bakalım çok isterim olmasını ama herşey nasip tabi..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde sırtım belim ayrılıcak sanki normalde aşırı karın ağrısı yaşarım adetim gecikince. Çok nadir gecikir zaten.. onun dışında 2 gün önce başlar hafif karnım ağrır göğüsüm hafif ağrır anlarım adet olucağımı. Bu kez regliden 10 gün önce başladı. Köye gitmiştir hava değişimi dedim ama gelince de hep devam etti bi kaç gündür de karnım hafif ağrıyo geçiyo arada ama belim ve sırtım nefes aldırmıyo resmen bana ya sökülemiyorum o yüzden ya da başka bi şey var işte.. inşallah gebeyimdir yaa 🥹
İnşallah cnm Allah gönlüne göre versin cnm test yap yada kan ver haberdar et beni

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar korunmıyodum bi kaç aydır çocuk istediğimiz için. Bu ay Adetim 4 gün gecikti. 4. Gün kahve leke geldi.
bu gün de 2. Günüm ve sabah kırmızıya döndü derken çok açık bi kırmızı pembeli gibi geldi zaten ve şimdi tekrar kahve geliyo pedime ve normalden çok çok az geliyo. sabahtan akşama kadar aynı pedleyim mesela kaşık kadar leke anca oldu hem kahve hem pembe hem kırmızı geliyo ve aşırı sırtım ve belim ağrıyo dünden beri. Böyle bişey yaşayıp hamile olan var mı aranızda ?
3. Gebeliğimde senin gibi olmuştum sırtım karnım ağrıyordu bir kaç damlada kanamam olmuştu ben adet olmayı beklerken meğer hamileymişim rabbim gönlüne göre versin hayırlı haberler verirsin inşallah bizede ❤

Sedadvm

Kayıtlı Üye
rank
Ya şöyle aslında canım ben hamile kalamadığim için üzülüyor değilim istemiyorum Rabb'im istemeyene versin sana nasip etsin inşallah 🤲 benim iki buçuk yaşında bir oğlum var geçen ay beş aylık kızıma hamileyken kalbinin durduğunu öğrendim, onu çok istiyordum bu dünyada tabi rabbim önce hayırlısını nasip etsin inşallah bir kızım olsun ne olursa olsun dedim çok istiyordum rabbim nasip etti ama emanetini geri aldı , çok şükür yinede ben kızıma daha doğmadan çok fazla bağlandım gebelikte çok yıprandım çok zorlu bir gebelikti düşükten sonra da birdaha kendime gelemedim doktor da en az altı ay hamile kalmamalisin dedi yoksa tekrar düşük yaparsın dedi bende o yüzden istemiyorum kendim de ki bu durumun etkisini atlatmadan hiç istemiyorum, rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲 hahhahaha 😂😂 olur olur merak etme eğer yoksa da döllenme günlerini iyi belirle o günlerde gün aşırı ilişki yaşarsanız ve ilişkiden sonra da belinin altına yastık koyup yarım saat uzanırsan daha çabuk tutunur ve hamile kalırsın , belki geç döllenme olduğu içindir canım eğer yarın adet olmazsan demektir ki ortada gebelik var , rabbim inşallah gönlüne göre versin canım, Allah her kadına anne olmayı nasip etsin inşallah 🤲 şöyle yarın bişey yoksa erken gebelik testi var o adetine on gün kala bile hamile olup olmadığını gösteriyor sen onu yarın yap ikinci çizgi silik çıksa bile bu vardır anlamına geliyor,
hmm anladım o zaman özür dilerim ben farklı anlamışım konuyu tamamen.. başın sağolsun Allah bidaha böyle acı yaşatmasın inşallah.. kusura bakma lütfen hatırlatıp üzdüysem hakkını helal et olur mu ? 🤍 benim konuma da gelirsek yarın ola hayrola inşallah hem daha bi kaç aydır deniyorum yeni yani.. olumlu bi insanımdır olmasa da çok takmam heralde ama tabiki çok da istiyorum bir yandan inşallah bende o kutsal annelik mertebesine ulaşırım inşallah 🙏

3. Gebeliğimde senin gibi olmuştum sırtım karnım ağrıyordu bir kaç damlada kanamam olmuştu ben adet olmayı beklerken meğer hamileymişim rabbim gönlüne göre versin hayırlı haberler verirsin inşallah bizede ❤
Malesef testim negatif bi kaç gün takip edicekşim eğer kanama olmazsa aynı şekil devam ederse dr tekrar test vermemi söyledi bakalım inşallah belki vakti değildir daha 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
hmm anladım o zaman özür dilerim ben farklı anlamışım konuyu tamamen.. başın sağolsun Allah bidaha böyle acı yaşatmasın inşallah.. kusura bakma lütfen hatırlatıp üzdüysem hakkını helal et olur mu ? 🤍 benim konuma da gelirsek yarın ola hayrola inşallah hem daha bi kaç aydır deniyorum yeni yani.. olumlu bi insanımdır olmasa da çok takmam heralde ama tabiki çok da istiyorum bir yandan inşallah bende o kutsal annelik mertebesine ulaşırım inşallah 🙏

Malesef testim negatif bi kaç gün takip edicekşim eğer kanama olmazsa aynı şekil devam ederse dr tekrar test vermemi söyledi bakalım inşallah belki vakti değildir daha 🙏
Kullandığım herhangi bir ilaç var mı peki ve regl ilk kez mı gecikiyor kaç aylık yada yıllık evlisin . Umut vermek istemem ama ilk oğluma gebeliğimi anlatamk isterim o ay enfeksiyon yüzünden hatta 2 ay boyunca sürekli amtibiyotk kullanmak zoeunda kaldım 1. Ayın sonun da doktora yeniden gittiğimde gebelik testide yapalım ona göre ilaç veririz demişlerdi ve o an test negatif çıktı ama aslında ben o. Ara 1 aylık gebeymişim kullandığım ilaçlar kana karışımca bebek kendimi göstermemiş aradan 2 hafta geçti benim regl geçikti ben hep ilaca bağladım tiksinti başlayınca evde kaset test aldım direk kıpkırmızı renk çıktı hastaneye gititğiöde doktor 6+2 haftalık hebesin Dediğimde ona kan testini sormuştum oda ilacın etkisi yüzünden demişti. Burda bir arkadaş da illa antibiyotik değil gebe kaldığı ay ilaç kullanmış ve bebek kanda ilk gözükmedi onada aynı bu yazıyı yazdım aradan bir kaç gün geçti tekrar regl olmayınca gebe çıktı şuan bende hamileyim rabbim gebelerin duasını kabul edermiş inşallah sende içinde minik bir can taşıyorsundur🤲🏻. Nedense içimden hala gebesin diye geçiyoe yada şuan ki psikolojim yüzünden öyle hissediyorum bir kaç gün daha takip et hala olmazsam tekrar git rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah 🙏🏻 o güzel haberi senden de alırız

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Yo estağfurullah canım benim sorun yok, amin amin inşallah Allah razı olsun 🤲 inşallah bir iki güne bu güzel haberi sende alırsın 🥰
Herşeyin bir zamanı vardır zamanı gelince elbet oda olucaktır rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲 bende senin demenle test yapmaya gittim tam test yapacaktım ki baktım kanamam oldu hafif bende dedim aha yerleşme kanaması mi yoksa adet mi oluyorum diye sabaha kadar bekliyim dedim sabah kalktım adet oldum canım, ne zmn gecikse adetim hep test yaptığım gün adet oluyorum 😂😂 ama bu sefer tam yapacakken adet oldum 😂😂

mavi mavi88

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar korunmıyodum bi kaç aydır çocuk istediğimiz için. Bu ay Adetim 4 gün gecikti. 4. Gün kahve leke geldi.
bu gün de 2. Günüm ve sabah kırmızıya döndü derken çok açık bi kırmızı pembeli gibi geldi zaten ve şimdi tekrar kahve geliyo pedime ve normalden çok çok az geliyo. sabahtan akşama kadar aynı pedleyim mesela kaşık kadar leke anca oldu hem kahve hem pembe hem kırmızı geliyo ve aşırı sırtım ve belim ağrıyo dünden beri. Böyle bişey yaşayıp hamile olan var mı aranızda ?
Mrb cnm hamilelik olduğunu düşünmüyorum ama hamileliğe hazırlanıyor bünyen ben aynı durumu yaşadım 4 ay sonra gecikme olmadan hamile olduğumu öğrendim şuan 6 haftalık hamileyim umarım çok beklemeden alırsın bebisinin haberini

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Üzülme her şeyin bir vakti var Allah nezaman nasip ederse ozaman olacak hiç moralini bozup üzülme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar