Kızlar Acil yardım lütfen 🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Derya06 tarafından oluşturulan Kızlar Acil yardım lütfen 🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,212 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar Acil yardım lütfen 🤲
Konbuyu başlatan Derya06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebelik var mı sizce 1 saat önce yaptm doğru sonuç verir mi sabah tekrar yapcm değişmez demi erken gebelik testi bu adetim 3 gün geciktiği için bugün 1 saat önce alıp yaptm böyle bi sonuç çıktı yarın sabahda ilk idrarımlada yapcm değişmez demi mutlu olmuşken üzülmeyeyim aynı durumu yaşayan var mı 🙈🤲🥰

Ekli dosyalar

• IMG-20221205-WA0102.jpg
    IMG-20221205-WA0102.jpg
    124.4 KB · Görüntüleme: 128
  • IMG-20221205-WA0103.jpg
    IMG-20221205-WA0103.jpg
    123.4 KB · Görüntüleme: 127

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Var canım. Sağlık ocağında kan testi ver
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Var canım. Sağlık ocağında kan testi ver
Rabbim saglikla almayı nasip etsin

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2023-07-18
Gebeliğinizin 17. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık turp büyüklügünde.
Bebek eklemlerini ve iskelet sistemini kolayca hareket ettirir. kordon büyür, uzar ve daha kalın hale gelir. Bel ve bacak ağrılarını azaltmak için yarım topuklu ayakkabılar giymek gerekir. Rüya görmede artış olur. eğer amniyontez gerekli ise en uygun zaman
Bebeğinizin boyu yaklaşık 18 cm ağırlıgı 150 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2023-07-18
Gebeliğinizin 17. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık turp büyüklügünde.
Bebek eklemlerini ve iskelet sistemini kolayca hareket ettirir. kordon büyür, uzar ve daha kalın hale gelir. Bel ve bacak ağrılarını azaltmak için yarım topuklu ayakkabılar giymek gerekir. Rüya görmede artış olur. eğer amniyontez gerekli ise en uygun zaman
Bebeğinizin boyu yaklaşık 18 cm ağırlıgı 150 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar gebelik var mı sizce 1 saat önce yaptm doğru sonuç verir mi sabah tekrar yapcm değişmez demi erken gebelik testi bu adetim 3 gün geciktiği için bugün 1 saat önce alıp yaptm böyle bi sonuç çıktı yarın sabahda ilk idrarımlada yapcm değişmez demi mutlu olmuşken üzülmeyeyim aynı durumu yaşayan var mı 🙈🤲🥰
var gibi bence hakinda hayirlisi olsun canm

Asena.ase

Kayıtlı Üye
rank
Var deryam var panik yapma kuzum daha cok yeni ondan silik cikmistir sen genede kan tahlili ver balim🙏🤲

Erken testlerde gebelik böyle çıkıyor ama yinede en sağlıklısı kan tahlili vermek kanda idrardan önce belli olur.
Allah gönlüne göre versin 💕

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Var deryam var panik yapma kuzum daha cok yeni ondan silik cikmistir sen genede kan tahlili ver balim🙏🤲
Vercm kuzum vercm yarın sabah bide ilk idrarımlada yapcm ondan snra kan testi vercm kuzum 2 saat önce yaptğım testte silik çıktıktan snra yarın sabah ilk idrarımla yaptığımda negatife dönmez demi aşkm 🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erken testlerde gebelik böyle çıkıyor ama yinede en sağlıklısı kan tahlili vermek kanda idrardan önce belli olur.
Allah gönlüne göre versin 💕
Aynen kuzum vercm kan testi de çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🤲🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar