Kızlar Acil yardım lütfen 🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Derya06 tarafından oluşturulan Kızlar Acil yardım lütfen 🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,046 kez görüntülenmiş, 69 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar Acil yardım lütfen 🤲
Konbuyu başlatan Derya06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Vercm kuzum vercm yarın sabah bide ilk idrarımlada yapcm ondan snra kan testi vercm kuzum 2 saat önce yaptğım testte silik çıktıktan snra yarın sabah ilk idrarımla yaptığımda negatife dönmez demi aşkm 🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen kuzum vercm kan testi de çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🤲🥰
Yok kuzum o birsey getirme aklina hersey guzel olucak insallah allahimin izniyle eşine dedin mi🤭

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ayy çok teşekkür ederim kuzummm aminnn inşallah kan testi vericem daha da iyi olcak ondan snra cuma günü eşime söylicem kan testi belki olunca kuzummm🤲🥰🙈
Supriz yaP yap guzel bir kutu al kalpli feln onun icine test cubugunu doktor utrason resmni ve bir tanede beyaz patik al ve icine koy sana hediye aldim de ve ver🤭💃 ben oyle yapmıştım çünkü sok geçirmişti 🤭😅

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Supriz yaP yap guzel bir kutu al kalpli feln onun icine test cubugunu doktor utrason resmni ve bir tanede beyaz patik al ve icine koy sana hediye aldim de ve ver🤭💃 ben oyle yapmıştım çünkü sok geçirmişti 🤭😅
Bnde öyle düşünüyorum zaten kuzu yaaa öyle yapcm kan testini bugün mü versem cumayı beklesem mi diye düşünüyorum kuzum ya 🙈🤲🥰🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bnde öyle düşünüyorum zaten kuzu yaaa öyle yapcm kan testini bugün mü versem cumayı beklesem mi diye düşünüyorum kuzum ya 🙈🤲🥰🥰
Bugun verebilirsin kuzum cumada gittiginde yükselişine bakar doktor tekrar verirsin

S
Saglikocagi yakinsa ver gel hemen

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar gebelik var mı sizce 1 saat önce yaptm doğru sonuç verir mi sabah tekrar yapcm değişmez demi erken gebelik testi bu adetim 3 gün geciktiği için bugün 1 saat önce alıp yaptm böyle bi sonuç çıktı yarın sabahda ilk idrarımlada yapcm değişmez demi mutlu olmuşken üzülmeyeyim aynı durumu yaşayan var mı 🙈🤲🥰
Canım gebelik görünüyor ama sabah ki ilk idrarla ilk 15 dk da çıkan sonuç net olur diye söyleniyor ama testlerin doğruluğuna ben güvenmiyorum o yüzden sağlık ocağında kan ver net sonuç çıkar aklında soru işareti kalmaz. Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Vercm cnm yarın sabah ilk idrarla bide tekrar test yapıp sağlık ocağına gidicemm🤲🥰
Amin inşallah cnm Allah razı olsun 🙏🥰

Canım gebelik görünüyor ama sabah ki ilk idrarla ilk 15 dk da çıkan sonuç net olur diye söyleniyor ama testlerin doğruluğuna ben güvenmiyorum o yüzden sağlık ocağında kan ver net sonuç çıkar aklında soru işareti kalmaz. Allah gönlüne göre versin inşallah 🙏
Amin cnm öyle yapcm yarın sabah ilk idrarla da yapcm test birazdan gidip kan da vercm 🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar