Acil!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Acil!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,498 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Acil!!
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bişi danışcam bugün sancım vardı şehir hastanesine gittim saat 7 de 1 santim açıklık vardı zaten ama sancı da çıktı bişi daha vardı alttwn bakarken hissettiler arka tarafta büyük baskı var sonra beni 2 saat yürüttüler gittim hala 1 santim ama o şeyi hissettikleri için tekrar nstye bağladım sancı ilk başta 100-80 civarıydı sonra sancı gitti bana tekrar yürü dediler 2 saat bende eve geldim 3 te çıktık saatlerdir hastanedeyim ayaklarım acıyor açılma olması için ne yapabilirim? Herşeyi denedim yok yani açılmıyor 40+0 olduk bugün
Allah bir avazda kurtarsın canim

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız sen daha dogum yapmadinmi o kadar sanciyla acıyla hala bekliyor msn cnm ya
Hala cekiyorum yok acilma da olmuyor ne yaptıysam tık yani popomun üstüne oturamiyorum o derece indi başı bebeğin kanala yerleşti açılmayı bekliyor kusura bakmayın yazamadım da çok fena oldum telefonu elime alacak halim yok midem falan çok kötü bulanıyor zar zor bisiler yedim

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Hala cekiyorum yok acilma da olmuyor ne yaptıysam tık yani popomun üstüne oturamiyorum o derece indi başı bebeğin kanala yerleşti açılmayı bekliyor kusura bakmayın yazamadım da çok fena oldum telefonu elime alacak halim yok midem falan çok kötü bulanıyor zar zor bisiler yedim
Ne kusuru cnm orda sen caninla uğraşıyorsun tatlım ya çok geçmiş olsun Allah bir an önce kurtarsın seni balim yavruna kavuştursun üzüldüm valla ya yeminle ben doguracam şimdi burda neden öyle cektiriyorlar ki sana suni flan vermiyorlar mi tatlim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar