Acil!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Acil!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,498 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Acil!!
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bişi danışcam bugün sancım vardı şehir hastanesine gittim saat 7 de 1 santim açıklık vardı zaten ama sancı da çıktı bişi daha vardı alttwn bakarken hissettiler arka tarafta büyük baskı var sonra beni 2 saat yürüttüler gittim hala 1 santim ama o şeyi hissettikleri için tekrar nstye bağladım sancı ilk başta 100-80 civarıydı sonra sancı gitti bana tekrar yürü dediler 2 saat bende eve geldim 3 te çıktık saatlerdir hastanedeyim ayaklarım acıyor açılma olması için ne yapabilirim? Herşeyi denedim yok yani açılmıyor 40+0 olduk bugün
Çok geçmiş olsun canım şehir hastaneleri insanları hep bòyle rezil ediyorlar başından salmak için başka hastaneye git onlara kalırsa bebek doğar halen birşeyin yok derler eve gönderirler 😣

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım şehir hastaneleri insanları hep bòyle rezil ediyorlar başından salmak için başka hastaneye git onlara kalırsa bebek doğar halen birşeyin yok derler eve gönderirler 😣
Zübeyde hanım var bizim burda doğum evi hiçbir şekilde bırakmıyorlar oraya gitseydim bu sancilarla hayatta beni birakmazlardi midem bulanıyor bı serum bile takmadilar acaba ben mi bugün değişik insanlara denk geldim hemşireler bile daha dikkatli nsteye bağlıyorlar gelip gidip ilgileniyorlar soruyorlar doktolar haha kiki kapıda bekliyoruz kaç kadın onlar gülüyor

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Gidicem canım ama biraz evde durayım o kadar yoruldum ki sana yemin ederim canım çok yanıyor uykum var uyuyamıyorum bebeğimin hareketlerini takip ediyorum ama çok şükür hareketli uyudu ama şimdi kontrol altında olmak en güzeli zubeydeye gidicem en azından yatış veriyorlar hemen doğum olursa da parasını verip özel oda isteyeceğim tamam şehir hastanesi iyi hoş ama bu kadar olmaz kaç tane kadına aynı şeyi yaptırdılar kadın sancidan yerlere yatıyordu acilman yok yatiramam diyip gönderdiler ve hep doğum sancısı çıktı yazık günah al sezeryana al günah değil mi açılma yoktur evet ama o kadar sanciya müdahale etmemeleri de garip
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Güya şehir hastanesi iyi diyorlardı burda gittim gördüm bugün rezil oldum saatlerce zubeydeye gidicem sabaha hemen dua edin kuşum uygulamaya göre bugün doğum günü ama işte olan oluyor Rabbim büyüktür
Merak etme tatlım dualarimiz seninle sende sakin kal strese girip bebisi de strese sokma acilman daha çok durur orası da nasıl şehir nasıl hastane anlamadım ki bizim burası devlet ozel den daha iyi bakıyor valla sen dinlem ama kendini de bebisi de riske atma hastaneye git tekrar dua et bizlere de kendine de cnm sende bebisin de Allah a emanetsin yavrum❤❤

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merak etme tatlım dualarimiz seninle sende sakin kal strese girip bebisi de strese sokma acilman daha çok durur orası da nasıl şehir nasıl hastane anlamadım ki bizim burası devlet ozel den daha iyi bakıyor valla sen dinlem ama kendini de bebisi de riske atma hastaneye git tekrar dua et bizlere de kendine de cnm sende bebisin de Allah a emanetsin yavrum❤❤
Canımsın dualarımdasiniz hepiniz sagliklica alalim kucağımiza inşallah yavrularımızı 🤲 merak etme canım gidicem yine yazarım bugün yacazak girecek vakit bile bulamadım o derece sancım vardı şuan sancım gittiyse sinirden 😁❤️❤️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Zübeyde hanım var bizim burda doğum evi hiçbir şekilde bırakmıyorlar oraya gitseydim bu sancilarla hayatta beni birakmazlardi midem bulanıyor bı serum bile takmadilar acaba ben mi bugün değişik insanlara denk geldim hemşireler bile daha dikkatli nsteye bağlıyorlar gelip gidip ilgileniyorlar soruyorlar doktolar haha kiki kapıda bekliyoruz kaç kadın onlar gülüyor
Aynen canım oraya git devletin doktorları bi tuhaflar iyisine denk gelirsen ilgilenirler ama hepsi bir olmuyor dinlen bol bol sıcak duş al iyi gelir canım rabbim bi avazda kurtarsın inşallah

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Cnn bazen öyle gıcık insanlar oluyor bizim burda da bir tane var oyle sorunlu bakmıyor kimseye Allah tan şükür ben ona denk gelmiyorum kendi doktorum da çok iyi polikinlikte olmasa bile acile bakar bazıları için insanların caninin sagligi ve tehlikesi önemli olmuyor Allah a havale edeceksin öylesi insanları askim

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım oraya git devletin doktorları bi tuhaflar iyisine denk gelirsen ilgilenirler ama hepsi bir olmuyor dinlen bol bol sıcak duş al iyi gelir canım rabbim bi avazda kurtarsın inşallah
Amin canım inşallah 🤲 kesinlikle gidicem ya sabah bu şekilde zor yani

Cnn bazen öyle gıcık insanlar oluyor bizim burda da bir tane var oyle sorunlu bakmıyor kimseye Allah tan şükür ben ona denk gelmiyorum kendi doktorum da çok iyi polikinlikte olmasa bile acile bakar bazıları için insanların caninin sagligi ve tehlikesi önemli olmuyor Allah a havale edeceksin öylesi insanları askim
Vallahi bişi demiyorum ama gerceketn sinirlendim ya

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın dualarımdasiniz hepiniz sagliklica alalim kucağımiza inşallah yavrularımızı 🤲 merak etme canım gidicem yine yazarım bugün yacazak girecek vakit bile bulamadım o derece sancım vardı şuan sancım gittiyse sinirden 😁❤️❤️
O gitmemistirde balim sen sinirden alismissindir bebisin dogum pozisyonundaysa suni versinler hemen açılımı sağlıyor cnm ztn alışıyor insanda bebisin tehlikeye gireceğine balim

Sancı ceken annenin dilekleri kabul olurmuş balim bizler için de kendin içinde güzel dilekler dile aşkım❤❤❤

Amin canım inşallah 🤲 kesinlikle gidicem ya sabah bu şekilde zor yani

Vallahi bişi demiyorum ama gerceketn sinirlendim ya
Tabiki sinirlenirsin cektigin acıyı duyguyu sen biliyorsun onlara göre hava hoş doğmuş dogmamis far etmiyor çocuk kendi çıkıyor anca müdahale ediyorlar valla tatlım

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
O gitmemistirde balim sen sinirden alismissindir bebisin dogum pozisyonundaysa suni versinler hemen açılımı sağlıyor cnm ztn alışıyor insanda bebisin tehlikeye gireceğine balim

Sancı ceken annenin dilekleri kabul olurmuş balim bizler için de kendin içinde güzel dilekler dile aşkım❤❤❤

Tabiki sinirlenirsin cektigin acıyı duyguyu sen biliyorsun onlara göre hava hoş doğmuş dogmamis far etmiyor çocuk kendi çıkıyor anca müdahale ediyorlar valla tatlım
Ederim canım tabiki evet ya öyle gerçekten ve benim bu 3 doğum hızlı gelisebilir Zübeyde deki doktor dedi aman sancın olur hemen gel 3 doğum hızlı gerçekleşebilir riske atamayiz dediler yani varya şöyle diyim midem bulanıyor başım ağrıyor boğazlarım bile yanıyor o kadar kötüyüm ve ne biçim ter döktüm o sancıyi çekerken Allah yardımcımız olsun hepimizin vallah hep dedim Allah yardımcıları olsun diye Allah'ım sen yardım et diyip durdum 🤲❤️

Git canım bizede haber ver dualarımız seninle ❤
Vereceğim kuzum inşallah canımsiniz sizde benim dualarımdasiniz 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar