Acil!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Acil!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,497 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Acil!!
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Ederim canım tabiki evet ya öyle gerçekten ve benim bu 3 doğum hızlı gelisebilir Zübeyde deki doktor dedi aman sancın olur hemen gel 3 doğum hızlı gerçekleşebilir riske atamayiz dediler yani varya şöyle diyim midem bulanıyor başım ağrıyor boğazlarım bile yanıyor o kadar kötüyüm ve ne biçim ter döktüm o sancıyi çekerken Allah yardımcımız olsun hepimizin vallah hep dedim Allah yardımcıları olsun diye Allah'ım sen yardım et diyip durdum 🤲❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vereceğim kuzum inşallah canımsiniz sizde benim dualarımdasiniz 🤲❤️
Allah a emanetsiniz aşkım dua ediyoruz merak etme sen balim sakince doğumuna bak tatlım ❤❤

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bişi danışcam bugün sancım vardı şehir hastanesine gittim saat 7 de 1 santim açıklık vardı zaten ama sancı da çıktı bişi daha vardı alttwn bakarken hissettiler arka tarafta büyük baskı var sonra beni 2 saat yürüttüler gittim hala 1 santim ama o şeyi hissettikleri için tekrar nstye bağladım sancı ilk başta 100-80 civarıydı sonra sancı gitti bana tekrar yürü dediler 2 saat bende eve geldim 3 te çıktık saatlerdir hastanedeyim ayaklarım acıyor açılma olması için ne yapabilirim? Herşeyi denedim yok yani açılmıyor 40+0 olduk bugün
Canım benim geçmiş olsun mesajlarını da okudum Allah'ım kolay doğumlar nasip etsin inşallah 🤲 sağlıkla alırsın inşallah yavrunu kucağına senin için hangi hastane iyi ise oraya git kendini perişan etme 🥰

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bişi danışcam bugün sancım vardı şehir hastanesine gittim saat 7 de 1 santim açıklık vardı zaten ama sancı da çıktı bişi daha vardı alttwn bakarken hissettiler arka tarafta büyük baskı var sonra beni 2 saat yürüttüler gittim hala 1 santim ama o şeyi hissettikleri için tekrar nstye bağladım sancı ilk başta 100-80 civarıydı sonra sancı gitti bana tekrar yürü dediler 2 saat bende eve geldim 3 te çıktık saatlerdir hastanedeyim ayaklarım acıyor açılma olması için ne yapabilirim? Herşeyi denedim yok yani açılmıyor 40+0 olduk bugün
Canım benim sancılarım gelindiği zamaan doğuma gitmeden 1 saat önce leğene sıcak su doldurup içine oturmustum 1 saat önce duş aldım kalktım squat yaptım da gittim doğuma hayırlısıyla kucağına al inşallah canım ❤️🤲🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah çiçeğim. Squat yap, merdiven in çık, sıcak duş al(kasları gevşettiği için açılmaya neden oluyor) Allah ağrısız sızısız kolay doğum nasip etsin

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım en güzel yöntemi parka git taktıravalleye bin tek başına çömelme hareketi zor olur partka daha kolay yaparsın. Birde hurma ye bol bol 10 taneyi geçsin. Göğüs ucunu sık rahmi uyarıyor açılma yapması için. Erik felan yiyorsan yeme erken doğumu engelliyor. Merdiven in çık

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla gelir inşallah canım 🤲🤲🥰🥰 merdiven in çık derler açılma oluyormuş

Hurma kalmadı evde de sıcak duş alacam ama şimdi suquatta yapayım bakalım işe yarar inşallah başım bile agirmaya başladı strese girdim
Rabbim sağlıkla almayı nasip etsin canım rabbim yardımcın olsun insallah insallah hep duamdasın rabbim kolaylık versin insallah

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 24. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mısır büyüklüğünde.
Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır. Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 32 cm ağırlıgı 640 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aşkım sağ salim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin evladını rabbim inşallah stres yapma birtanem bebisde etkileniyor 🤲🤲🤲🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah yardımcın olsun canım ya🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar