Sorum var acil

• Konbuyu başlatan Fkskkdms
  • Toplam 109 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fkskkdms tarafından oluşturulan acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,346 kez görüntülenmiş, 109 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı acil
Konbuyu başlatan Fkskkdms
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Belinayin❤️ Annesi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi arkadaşımın kızı var yeni doğum yaptı 3 aylık falan, 2haftalık gebe şimdi eşi demişki ertesi gün hapı kullan işe yarar mı biz internette baktık işe yaramaz Diyor
Adı üstünde ertesi gün hapı, internetten de araştırmışsınız olmaz yazıyormuş buradan ne bekliyorsunuz ki yani?Ertesi gün hapı ilk 24 saat spermin yumurtalıklara tutunmasını engeller bu da internette yazar zaten

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bi arkadaşımın kızı var yeni doğum yaptı 3 aylık falan, 2haftalık gebe şimdi eşi demişki ertesi gün hapı kullan işe yarar mı biz internette baktık işe yaramaz Diyor
Neyşn işine yarayacak iki tane gereksiz uçkuruna sahip çıkamıyor hamile kalıyorsun ve daha yenş anne olmuşsun bebeği o ilaçla öldürmeyş mi düşünüyorsun bu nasıl bir canilik ya korunun o zaman kardeşim o minik sabinin ne günahı var ya saçma saçma soru soruyorsun

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aysem çok açık verdi kendi hesabından sormuştu şimdi başkasına sordurmus hemen anladım zaten
Neyşn işine yarayacak iki tane gereksiz uçkuruna sahip çıkamıyor hamile kalıyorsun ve daha yenş anne olmuşsun bebeği o ilaçla öldürmeyş mi düşünüyorsun bu nasıl bir canilik ya korunun o zaman kardeşim o minik sabinin ne günahı var ya saçma saçma soru soruyorsun

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Yani nasıl bir insansınız Allah sukretmeyo bilmiyorsunuz bazilarin çocuğu olmuyor çok uzuluyorlar Allah size çocuk vermiş ama siz sukretmeyi bilmiyorsunuz siz ancak o işi yapmayı bilirsiniz o zamn korunmayida bileceksiniz bir cana asla kiyilmaz bunu aklınıza koyun

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Aklıma birisi geliyor kim oldugun konusunda !!! Korunsaydilar o zaman burada bebek nasıl düşürülür diye konu açmayın birdaha nasıl insnalar bebeği öldürmeye calisann caniler
Hülya lafın yeri geldi geçen böyle bir post açıldı bende yorum yaptım sinirlendim kızdım bebek aldirilirmi diye ertesi gün ilk hesabım kapandı giremedim ağzımı açmıyorum şuan

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hülya lafın yeri geldi geçen böyle bir post açıldı bende yorum yaptım sinirlendim kızdım bebek aldirilirmi diye ertesi gün ilk hesabım kapandı giremedim ağzımı açmıyorum şuan
Postu açtıran o kişi zaten elifim açık verdi

Tüm sayfalar yüklendi.