Sorum var Acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice. tarafından oluşturulan Acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 307 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acil
Konbuyu başlatan Hatice.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice.

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar ben bugün lavaboya gittim de idrarım birz fazlaydı sanki ve kokusuzdu hjc koku yok şu gibi geldi sanki acaba bebeğin suyu olabilir mi lütfen bi cevap verin
Bilemeyiz dktora gitmen daha iyi

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Lütfen acil cevap verin kızlar 3 bucuk Ay hamileyim böyle sümük gibi beyaz bi jel akıntı geldi benden çok korkuyorum neyden olur acaba
Bebeğin suyu değildir o jel gibi değildir akıntı olabilirmi çoğu kadınların adet öncesi yaşadığı bir durum benim hamileliğimin sonuna kadar böyle sumugumssu jel gibi akıntım hep oldu her adetten öncede olurdu bundan çok önemsemedim ama doktoruna gidince sor yinede

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben bugün lavaboya gittim de idrarım birz fazlaydı sanki ve kokusuzdu hjc koku yok şu gibi geldi sanki acaba bebeğin suyu olabilir mi lütfen bi cevap verin
Bebeğin suyunu anlarsın canım geldiği zaman tutamazsın durduramazsın kendiliğinden gelir öyle olduğu Zaman bil ki bebeğin suyudur

Hatice.

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin suyunu anlarsın canım geldiği zaman tutamazsın durduramazsın kendiliğinden gelir öyle olduğu Zaman bil ki bebeğin suyudur
[/QUOT
Çok teşekkür ederim allah razı olsun doktora göründüm sıkıntı yok dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğin suyu değildir o jel gibi değildir akıntı olabilirmi çoğu kadınların adet öncesi yaşadığı bir durum benim hamileliğimin sonuna kadar böyle sumugumssu jel gibi akıntım hep oldu her adetten öncede olurdu bundan çok önemsemedim ama doktoruna gidince sor yinede
Aynen canım doktorda aynısını söyledi vajinal enfeksiyon var dedi ondan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım doktorda aynısını söyledi vajinal enfeksiyon var dedi ondan
Hamilelikte akıntı artışı normal oluyor dert edip endişelenme ablam 🙂 bendeki oyleydi Abla ama enfeksiyonda var olabilir bence ona bi bakın ablam ama endişe etme
Çok korktum çok ağladım şükür birssy demedi doktor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar