Acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,636 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Acil
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Mesaj attım doktor yazdı kızlar bir sonraki tuvalette tekrar bak kan tekrar gelirse hastaneye gel dedi bir damla olduğu için birazdan tekrar lavaboya girecem sinirim bozuldu ya kötü birşey mi acaba anlamadım ben

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Mesaj attım doktor yazdı kızlar bir sonraki tuvalette tekrar bak kan tekrar gelirse hastaneye gel dedi bir damla olduğu için birazdan tekrar lavaboya girecem sinirim bozuldu ya kötü birşey mi acaba anlamadım ben
Kuzum bak kabızsan da mesala digee tarafta kan gelir anlamazsın

AysEmre

Kayıtlı Üye
rank
Allah korusun kotu dusunme, benimde bibdamla kan geldi gecen aydı 30 haftamdi, enfeksiyon varmis, benim kardesimin esinden de gelmisti o da 24. Haftamdaydi onunda kesesinde yirtilma olmus allah korusun tedaviye alindi suan yatiyo, o yuzden hic ihmal etme

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bak kabızsan da mesala digee tarafta kan gelir anlamazsın
Bilmiyorum canım zorlanıyorum iki gündür ama öyle olsa anlarım bugün zorladın mı kendini dedi iş güç falan birde yaptığım yemek uzun sürdü belim ağrıdı oturmaktan dedim biraz dinlen lavaboya git tekrar gelirse hastaneye gel dedi bekliyorum bende eğer tekrar gelirse gideceğim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah korusun kotu dusunme, benimde bibdamla kan geldi gecen aydı 30 haftamdi, enfeksiyon varmis, benim kardesimin esinden de gelmisti o da 24. Haftamdaydi onunda kesesinde yirtilma olmus allah korusun tedaviye alindi suan yatiyo, o yuzden hic ihmal etme
Teşekkürler canım yok ihmal etmem uzandım bekliyorum birşey olursa gideceğim bende

AysEmre

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum canım zorlanıyorum iki gündür ama öyle olsa anlarım bugün zorladın mı kendini dedi iş güç falan birde yaptığım yemek uzun sürdü belim ağrıdı oturmaktan dedim biraz dinlen lavaboya git tekrar gelirse hastaneye gel dedi bekliyorum bende eğer tekrar gelirse gideceğim

Teşekkürler canım yok ihmal etmem uzandım bekliyorum birşey olursa gideceğim bende
Aynen uzan canim, dinlen, ihmal etme git, akintin fln normalmi

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank

Hiç birşey olmaz Allah izniyle

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
İçerden geldiğine emin misin bazen sivilce falan oluyor bir damlaysa belki ondandir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar