Acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,639 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Acil
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

...

Moderator
Mod
rank
Sağol canım Allah razı olsun haklısınız ben aslında kendi doktoruma giderim diyordum ama önemli birşey olabilir yazınca yakında ki başka bir hastaneye gittim hemen şükür bir problem de çıkmadı en azından içim rahat
Çok sevindim birşiyinizin olmadığına canım.Hamilelik çok zor bir süreç.Sağlıkla vaktinde kucağına al inşaAllah kuzum.🤗♥️

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Yakında bir özele gittim kızlar muayene oldum bebekte bir sıkıntı yok hareketleri vardı zaten ama git yazınca içime sinmedi doktor afedersiniz tuvaletini yaparken kendini zorladıysan kan gelmiştir ama bebekte suyunda bir durum yok herhangi bir sorun da görünmüyor dedi kusura bakmayın boş yere telaşa vermiş gibi oldum ama hiç daha önce böyle birşey yaşamadım bugün yemek yaparken oturur pozisyonda çok bekledim belim de ağrımıştı belki onun da etkisi vardır ama şükür korktuğum gibi değilmiş
Sevindim canım birsey olmadığına çok şükür ☺

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ohh şükürler olsun canım benim vala bende korkmuştum cok sevindim bebegimm♥️🙏🏻
Yakında bir özele gittim kızlar muayene oldum bebekte bir sıkıntı yok hareketleri vardı zaten ama git yazınca içime sinmedi doktor afedersiniz tuvaletini yaparken kendini zorladıysan kan gelmiştir ama bebekte suyunda bir durum yok herhangi bir sorun da görünmüyor dedi kusura bakmayın boş yere telaşa vermiş gibi oldum ama hiç daha önce böyle birşey yaşamadım bugün yemek yaparken oturur pozisyonda çok bekledim belim de ağrımıştı belki onun da etkisi vardır ama şükür korktuğum gibi değilmiş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar