Acile gittim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Acile gittim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,984 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Acile gittim?
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar su gibi akıntım oluyor 25 haftadayız aşırı da ağrılarım var acile gittim devlete bide başka bi dra daha görünmek istiyordum zaten bahane oldu. Gittim kadın doğum acili farklı yerde ya ebe hamile misin diyor Allahım yarabbim yok gezmeye geldim can sıkıntısından 😂 neyse dra girdim ultrasondan baktı suyu falan normal bebekte hareket ediyor rahim ağzı da kapalı doğum gibi bi durum da söz konusu değil dedi sağolsun içim rahatladı ama enfeksiyon olabilir oda erken doğuma sebep olabiliyor aşırı ağrı yapar dedi, kesin var mı yok mu Dr bey dedim olabilir dedi ilaç yazdı bende almadım kendi druma gittiğimde bakacağım artık varsayım üzerine ilaç mı yazılır benim aklım almadı

Şevval

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar su gibi akıntım oluyor 25 haftadayız aşırı da ağrılarım var acile gittim devlete bide başka bi dra daha görünmek istiyordum zaten bahane oldu. Gittim kadın doğum acili farklı yerde ya ebe hamile misin diyor Allahım yarabbim yok gezmeye geldim can sıkıntısından 😂 neyse dra girdim ultrasondan baktı suyu falan normal bebekte hareket ediyor rahim ağzı da kapalı doğum gibi bi durum da söz konusu değil dedi sağolsun içim rahatladı ama enfeksiyon olabilir oda erken doğuma sebep olabiliyor aşırı ağrı yapar dedi, kesin var mı yok mu Dr bey dedim olabilir dedi ilaç yazdı bende almadım kendi druma gittiğimde bakacağım artık varsayım üzerine ilaç mı yazılır benim aklım almadı
Aynı şeyi ben yaşadım gecen hafta 28 haftaligim bnde bna da enfeksiyondan olblr dedi ilaç yazdi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bana da aynısını söyledi tahlil fln yapmadı ultrason ile baktı bide Altan baktı fitil yazdi aldm ama kullanmaya korktum kullanmadım çok şükür bişey yok simdi
Bana alttan da bakmadı işte canım onu yapmış olsa oradan anladı derim bide sordum kesin var mı yok mu diye olabilir deyince almadım ilacı ne yapayım. Biliyorum enfeksiyon varsa riskli bebek için kesin bilgi verse alır kullanırdım ama varsayım üzerine ilaç kullanmam yani haklı olarak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin ne şikayetin vardı canım

Şevval

Kayıtlı Üye
rank
Bana alttan da bakmadı işte canım onu yapmış olsa oradan anladı derim bide sordum kesin var mı yok mu diye olabilir deyince almadım ilacı ne yapayım. Biliyorum enfeksiyon varsa riskli bebek için kesin bilgi verse alır kullanırdım ama varsayım üzerine ilaç kullanmam yani haklı olarak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin ne şikayetin vardı canım
Bnde ıslaklık hissetim ama fazla bı şekilde Altan bakarak suyumun olup olmadığına baktı enfksiyondan olablr dedi sonra bna da kesin bişey demedi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bnde ıslaklık hissetim ama fazla bı şekilde Altan bakarak suyumun olup olmadığına baktı enfksiyondan olablr dedi sonra bna da kesin bişey demedi
İşte benimde öyle damla damla ama sürekli geliyor hastanede bile geliyordu hala idrar değil onu biliyorum, beyaz akıntı gibi değil kokulu değil anlamadım nedir. Dedim ama Dr alttan bakmadı işte. Ne biçim iş anlamadım bi tahlil yapsa çok zor sanki 🙄

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Bide böyle soruyorlar ya insanı deli ediyorlar . İnşallah bir sorun cikmaz canım

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bende olsam yazdığı ilacı kullanmazdim böyle doktorlara uyuz oluyorum ya işini yapıyosan hakkını verceksin

Tüm sayfalar yüklendi.